Odbijak ochronny na ramię niebieski |
|
|
 |
 Rewelacyjny pomysł spełniaj±cy oczekiwania wielu rodziców. Odbijaczek znacznie ułatwia codziennie życie, odbijanie maluszka, i pomaga gdy problemem s± częste ulewania.
Do tej pory mama czy tata przekładali sobie przez ramię pieluchę tetrow±, często ze szkod± dla własnego ubrania, w przypadku gdy maluszek ulał. Tetra łatwo wchłaniała płyn i przenika do ubrania, i w ten prosty sposób dodatkowe niepotrzebne pranie gotowe.
Odbijaczek składa się z ceratki chroni±cej ubranie rodzica i miękkiej przyjemnej w dotyku frotki, z któr± maluszek ma bezpo¶rednio kontakt. Maluszek może spokojnie przytulić się do miłego w dotyku materiału o kolorowym ciekawym wzorku, a rodzic ma pewno¶ć, że jego ubranie nie zostanie zabrudzone w żaden sposób.
Odbijaczek jest solidnie wykończony, łatwy w praniu. W przeciwieństwie do białej pieluchy tetrowej, jest kolorowy, w bajeczne wzory, przyci±ga uwagę dziecka, i łatwo go utrzymać w czysto¶ci. Na pewno nie poszarzeje jak zwykła tetra. Pomysł na pi±tkę!
Przewijaki różni± się wzorkami i kolorem obszycia. Zdjęcia na modelce s± tylko przykładowe i pokazuj± sposób stosowania przewijaka.
|
|
 |
|
 |

|
 |
|
 |
|
[ Zadaj pytanie dotycz±ce tego produtu. ]
|
|