Przewijak duży dla niemowlaka pledzik z ceratką do przewijania przewijania niebieski z morskim obszyciem 50x66cm

liczba opini: 1
25.00 PLN

Realizacja zamówienia: 1 dzień roboczy

w magazynie
Wybierz rozmiar :
Duży przewijak wykonany jest z miękkiej bawełny, białej solidnej ceratki, i wypełniony amortyzującą gąbką.

Przewijak sprawdza się w wielu sytuacjach. Gdy używamy go w domu, nie musimy kłaść na łóżko ręcznika czy pieluchy flanelowej. Wystarczy położyć wygodny przewijak i nie martwić się, że gdy maluszek zrobi niespodziewanie siusiu zabrudzi nam łóżko czy inną powierzchnię, na której leży. Ceratka zatrzyma wilgoć. Maluszkowi jest ciepło i wygodnie podczas przebierania.

Stacjonarne przewijaki nakładane na łóżko wykonane są z zimnej ceraty. Zwykle kładziemy na nie pieluchę flanelową bądź ręcznik, żeby zminimalizować odczucie zimna. O ile wygodniej będzie nam i maluszkowi, gdy skorzystamy z mięciutkiego przewijaka przenośnego.

Przewijak znajduje też zastosowanie podczas podróży, gdy trzeba szybko i skutecznie przebrać dziecko. Wystarczy położyć go na tylnym siedzeniu samochodu, a maluszek i tylne siedzenie będą bezpieczne.

Przewijak przyda się także podczas wizyty u lekarza, który zwykle prosi o położenie pieluchy tetrowej na stolik do badania. Maluchowi będzie znacznie wygodniej na miękkim kolorowym przewijaku. Można prać w 40C.

Ostatnie zdjęcie jest tylko przykładowe i pokazuje przykładowy pledzik do przewijania wyjęty z opakowania.
Producent Horizon
Dostępne rozmiary 50x66cm
SKU 1044

Oceń produkt i dodaj swoją opinię