Body niemowlęce krótki rękaw Rekin Zbyszek
liczba ocen: 1
21.00 PLN

Realizacja zamówienia: 1 dzień roboczy

w magazynie
Wybierz rozmiar :
Body niemowlęce z krótkim rękawem z rekinem Zbyszkiem z przodu ciuszka. Wygodne ubranko dla malucha na codzienne spacery, podboje piaskownicy i zjeżdżalni. Na metce body nosi nazwę Surfer, jednak my nazwaliśmy je Rekin Zbyszek. Soczysty letni kolor stanowi bazę ubranka - mocny morski lub nawet turkus. Wygodne zapięcie na ramieniu poszerza otwór na głowę i ułatwia ubieranie dziecka. Rekin Zbyszek może być częścią ubrania chłopca, jak i dziewczynki.

Nic nie poprawia samopoczucia rekina Zbyszka jak deska surfingowa, ciemne okulary i lemoniada. Mógłby surfować tak cały dzień, tylko z przerwami na lemoniadę. Pasję do sportu odziedziczył po Dziadku Stanisławie, który nawet zdobył kilka medali na igrzyskach olimpijskich. Zbyszkowi jednak nie nagrody w głowie. Zbyszek kocha przyrodę, kocha ocean, i razem z kolegami zorganizował akcję sprzątania oceanu. Napisała o nim nawet lokalna gazeta. Tak trzymać Zbyszku!

Produkt Polski. Skład surowcowy: 100% bawełna. 100% kolorów lata.

Opinie klientów

Klientka - 2021-06-07 13:00

Mocny kolor, o taki mi chodziło. Materiał jakościowy. Jestem zadowolona z jakości i wyglądu ubranka. Na pewno jeszcze do Was wrócę.

Producent
Mrofi
Dostępne rozmiary 74, 92
SKU 1582

Oceń produkt i dodaj swoją opinię

Twój adres e-mail nie będzie prezentowany publicznie. Pola wymagane oznaczone są symbolem *