Body dziecięce z napisem Mam super Ciocię

liczba opini: 1
21.90 PLN

wyprzedane
Wygodne body dla niemowląt z długim rękawem z sympatycznym napisem na przodzie ciuszka dla chłopca i dziewczynki. Napis odwołuje się do ukochanej Cioci, która zawsze znajdzie czas i dobre słowo dla maluszka.

Ciuszek jest jednolity więc łatwiej dopasować inne części garderoby. Napis jest prosty, bez zbędnych elementów dekoracyjnych i grafiki, ale dzięki temu zabiegowi jest bardziej widoczny, wyraźny, czytelny. Body z napisem Mam super Ciocię doskonale nadaje się na prezent dla małego chłopca i dziewczynki. Sprawi radość nie tylko maluszkowi, lecz może przede wszystkim jego rodzicom, dlatego tak chętnie kupowane jest w podarunku przez Ciocie, Wujków, Babcie, i Dziadków.

Ubranko zostało uszyte w Polsce. Skład surowcowy: 100% bawełny. Prać w temperaturze 40 stopni. Suszyć w stanie rozwieszonym.

Opinie klientów

Ciocia Zosia - 2021-12-27 12:28

Kupiłam body na prezent dla chrześniaczki mojej kochanej. Super pomysł z napisami na ubrankach. Paczka przyszła już kolejnego dnia (kurier Inpost), zdążyli przed świętami. Polecam ubranka bo jakość jest świetna.

Producent
Mrofi
Dostępne rozmiary
SKU 1776

Oceń produkt i dodaj swoją opinię

Twój adres e-mail nie będzie prezentowany publicznie. Pola wymagane oznaczone są symbolem *