*) Cena przekreślona to najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Akcesoria niemowlęce to wszystkie produkty poza ubrankami dla maluszków, które pomagają rodzicom w codziennej pielęgnacji noworodka i niemowlaka, oraz starszych dzieci. Wyprawka to nie tylko ciuszki, ale także inne produkty używane codziennie podczas kąpieli, snu, spaceru, przewijania, posiłków, i elementy wyposażenia wózka. Zazwyczaj cała uwaga rodziców koncentruje się na liście wyprawki z ciuszkami. Tymczasem te wszystkie małe dodatki ułatwiają życie i rodzica, i niemowlaka. Nasz sklep internetowy oferuje wszystkie te ułatwiające życie akcesoria dla niemowląt.

Jakie akcesoria przydadzą się podczas kąpieli noworodka i niemowlęcia?

Podczas codziennych zabiegów pielęgnacyjnych i kąpieli maluszka na pewno przydadzą się niezwykle praktyczne okrycia kąpielowe, które są po prostu ręcznikiem z kapturkiem w odpowiedniej wielkości dla niemowlaka. Kapturek jest wyprofilowany specjalnie pod główkę maleństwa. Ręcznik zawsze musi być przygotowany podczas mycia niemowlaka. A wersja z kapturkiem jest wyjątkowo przydatna.

Dodatkowo może przydać się pielucha tetrowa lub flanelowa. Pieluszki zawsze warto mieć pod ręką. Na ramieniu rodzic kładzie rozłożoną pieluchę, a następnie układa na niej malucha by go przenieść w inne miejsce, odłożyć na przewijaku. Sam przewijak warto ubrać w specjalny pokrowiec na przewijak, który sprawia, że ceratkowa powierzchnia staje się ciepła dla brzdąca i stabilna - nieprzesuwająca się czyli bezpieczna. Przyda się kilka sztuk pokrowca, tak by w razie konieczności można było pokrowiec uprać, i założyć nowy - czysty na przewijak. Zajrzyj do naszego sklepu internetowego i sprawdź nasze akcesoria dla niemowlaka. Zamówienia pakujemy z największą starannością, bo wiemy, że wszystkie zamówione przez Was niezbędne rzeczy muszą dotrzeć szybko i w całości.

Jakie akcesoria dla niemowląt przydadzą się podczas snu dziecka?

Podczas snu maluch odpoczywa, nabiera sił i energii, ale też rozwija się. Wygodny, spokojny sen w komforcie termicznym to podstawa. Tutaj kłaniają się nisko nasze śpiworki do spania. To sprytna alternatywa kołderki. Tylko kołderka może się zsunąć, maluszek może odkryć sobie nóżki, co nie zdarzy się w śpiworku dla dzieci. Śpiworek zapinany jest na zamek błyskawiczny więc w każdej chwili łatwo jest dziecko wyjąć, albo w przypadku zmiany pieluszki wystarczy tylko rozpiąć zamek do końca i przystąpić do przewijania.

Samo łóżeczko dziecięce będzie potrzebowało kilku sztuk prześcieradeł z gumką, które szczelnie zakrywają materacyk, nie przesuwają się. Pod prześcieradło do łóżeczka dziecięcego można włożyć dopasowaną rozmiarowo ceratkę, która zabezpiecza materac łóżeczka przed zabrudzeniem. Noworodkowi z kolei przyda się becik, w którym ciepło i ciasno opatulony będzie spał bezpiecznie na rękach Mamy lub Taty.

Niemowlę na spacerze i w podróży - akcesoria dla niemowląt

Konieczność zmiany pieluszki pojawia się często na spacerze, podczas podróży samochodem, w gabinecie pediatry podczas wizyty. Wtedy z pomocą przychodzi przenośny przewijak - mata, który można ze sobą zabrać wszędzie. Nie zajmuje dużo miejsca. Mieści się do torby od wózka lub do plecaka. Jest wypełniony miękką gąbką, podszyty ceratką, a więc wygodny dla dziecka, i bardzo praktyczny dla rodzica. Z kolei wysokiej jakości kocyk niemowlęcy przyda się do zakrycia nóżek dziecka w foteliku podczas podróży, do przykrycia bobasa w wózku w trakcie spaceru, lub w domu w czasie drzemki. Musi być lekki i grubością dopasowany do pory roku. Łóżeczka turystyczne przydatne podczas podróży nie są dostępne w naszym sklepie internetowym, ale inne akcesoria dla dzieci są dostępne od ręki.

Wygodny śliniak zawsze pod ręką

Śliniaki dla niemowląt to produkty potrzebne zwłaszcza podczas rozszerzania diety dziecka. Dodatkowo, używa się ich gdy dziecko ślini się przy ząbkowaniu lub ulewa po posiłkach. Chronią dziecięce ubranka przed zabrudzeniem. Są lekkie, najczęściej podszyte ceratką, i zapinane na praktyczne rzepy. Będzie potrzebny cały zapas, czasem nawet po każdym posiłku nowy śliniak będzie musiał zostać użyty, szczególnie, gdy w obiadowym menu pojawią się buraczki i marchewka. Odwiedźcie także nasze inne popularne kategorie z produktami dla noworodka i niemowląt. Poczytajcie o naszej akcji darmowej dostawy ubranek. Darmowej dostawy brakuje często w sklepach internetowych, a u nas znajdziesz taką możliwość.