Wszystkie dostępne beciki rożki w naszym sklepie z odzieżą dziecięcą i niemowlęcą.

W tej kategorii ubranek niemowlęcych znajdują się beciki oraz rożki dla niemowląt potrzebne od pierwszych chwil dziecka na świecie. Miękkie i ciepłe beciki niemowlęce pozwalają otulić noworodka szczelnie, tak by było mu ciepło, wygodnie i bezpiecznie. Beciki przydają się w pierwszych miesiącach życia dziecka. Maluszka zawija się w rożek na czas noszenia na rękach, przenoszenia. Ułatwia on poręczne chwytanie maleństwa.

Beciki rożki to prawdziwie pomocne akcesoria, poświadczy o tym każdy rodzic, któremu pomogły już w pierwszych dniach po narodzinach dziecka. W naszym sklepie internetowym wszystkie beciki rożki wykonane są z przyjemnych w dotyku, delikatnych, aczkolwiek wytrzymałych tkanin. Głównym składnikiem becików jest bawełna oraz poliester. Co istotne, nasze produkty zostały zaprojektowane w taki sposób, by być jak najbardziej użyteczne, ale także zwyczajnie ładne. Delikatne, pastelowe kolory, wesołe wzory nadają becikom uroczego wyglądu.

Sklep internetowy SzipSzop oferuje w swoim asortymencie zarówno beciki rożki, jak i inne akcesoria dziecięce: komplety do wózka, kocyki, chustki, śliniaki, śpiworki do spania, a także ubrania dziecięce: kaftaniki, body, sukieneczki, spodnie (długie, krótkie), bluzki, półśpiochy, rampersy i wiele innych. Każdy produkt, każde ubranko, to wysokiej jakości towar, który z radością dostarczamy naszym klientom. A robimy to naprawdę szybko. Od momentu zamówienia wystarczy poczekać około jednego dnia roboczego, a zamówione ubranka, beciki rożki czy jeszcze inne akcesoria, trafią pod wskazany przy zamówieniu adres.

By podjąć jak najlepszą decyzję, wybrać odpowiedni produkt, wystarczy rozejrzeć się po naszej galerii zdjęć. Pomoże ona z pewnością wszystkim tym, którzy jeszcze się wahają, którzy nie zdecydowali, jaki produkt lub jaki wzór najbardziej im odpowiada.

Sklep internetowy SzipSzop czeka na zamówienia i na ich realizację. Zapraszamy do zakupów i do ponownego odwiedzenia nas. Do zobaczenia!

Mam w domu noworodka. Czy potrzebny mi becik dla noworodka?