Becik dla noworodka - wygodny produkt dla rodzica i dziecka

Są takie produkty, nad którymi pewnie zastanawiacie się dłużej przed zakupem. Wątpliwości podczas kupowania wyprawki mogą dotyczyć właśnie becika. Tymczasem to produkt ułatwiający życie rodzicom i przynoszący komfort niemowlakowi. Bobas owinięty przytulnie wyprofilowaną kołderką, jaką jest becik, czuje się jak u Mamy w brzuszku. Daje ciepło i usztywnienie pomagające rodzicom bezpiecznie i pewnie trzymać maluszka do karmienia, usypiania, lub po prostu noszenia na rączkach.

Beciki są mocowane zazwyczaj na wygodne rzepy więc nic nie rozwija się i nie odkrywa. Całość projektu dostosowana jest do gustu dzieci. To bajecznie kolorowe produkty z ulubionymi dziecięcymi motywami. Oferta skierowana jest dla noworodka bo rozmiarowo tylko noworodek zmieści się w beciku i będzie mu w nim wygodnie. Starsze maluchy, bardziej ruchliwe i ciekawe świata nie będą już becika potrzebowały.

Czy becik przydaje się po narodzinach dziecka?

Beciki rożki to prawdziwie pomocne akcesoria, poświadczy o tym każdy rodzic, któremu pomogły już w pierwszych dniach po narodzinach dziecka. W naszym sklepie internetowym wszystkie beciki rożki wykonane są z przyjemnych w dotyku, delikatnych, aczkolwiek wytrzymałych tkanin. Głównym składnikiem becików jest bawełna oraz poliester. Co istotne, nasze produkty zostały zaprojektowane w taki sposób, by być jak najbardziej użyteczne, ale także zwyczajnie ładne. Delikatne, pastelowe kolory, wesołe wzory nadają becikom uroczego wyglądu.

By podjąć jak najlepszą decyzję, wybrać odpowiedni produkt, wystarczy rozejrzeć się po naszej galerii zdjęć. Pomoże ona z pewnością wszystkim tym, którzy jeszcze się wahają, którzy nie zdecydowali, jaki produkt lub jaki wzór najbardziej im odpowiada.

Sklep internetowy SzipSzop czeka na zamówienia i na ich realizację. Zapraszamy do zakupów i do ponownego odwiedzenia nas. Do zobaczenia!

Mam w domu noworodka. Czy potrzebny mi becik dla noworodka?