5 ubranek, które przydadzą się niemowlakowi jesienią

Nastał październik. Jesień wyjęła paletę kolorów z wielkiej torby wypełnionej grzybami i kasztanami i maluje drzewa na żółcie, brązy i czerwienie. Dzieci mają okazję podziwiać te cuda natury podczas codziennych spacerów. Temperatury zaskakują szczególnie o poranku i wieczorami. Jest chłodno. Czy Wasze maluchy są gotowe na zmiany pogodowe, wiatr, deszcz, i chłód? Czy ciepłe ubranka na jesień dla niemowlaka są już w szafie malucha?

Ubranka dla niemowlaka na jesień

Oto 5 ubranek, które z pewnością przydadzą się niemowlakowi jesienią:

  1. Ciepła bluza dresowa dla niemowląt, najlepiej zapinana na zamek. Dresowa bluza włożona pod niezbyt grubą kurtkę na spacerze daje maluszkowi całkiem fajną ochronę przed zimnym wiatrem. Przydaje się także w domu lub przedszkolu czy żłobku włożona na body z długim rękawem. Bluzeczka przyda się i noworodkowi, i przedszkolakowi. Dzięki zamkowi błyskawicznemu łatwo ją założyć niemowlakowi, a przedszkolak poradzi sobie sam z zakładaniem ubrania. Ponadto, większość bluz posiada specjalne zakończenie zamka bezpieczne dla dziecka. To materiał, który zakrywa końcówkę zamka pod szyją by metalowy zamek nie drażnił delikatnej skóry dziecka.Ciepła bluza dresowa dla niemowlaka
  2. Ciepłe dziecięce spodnie dresowe. Wygodne pod każdym względem dla niemowlęcia bo posiadające szeroki pas z gumy zamiast cienkiej gumki wszytej w pasie. Tkanina jest grubsza i idealna na spacery typowo jesienne. Komfort jednak to podstawa, szczególnie dla szkrabów rozpoczynających etap samodzielnego przemieszczania się. Komfort należy się także najmłodszym dzieciom podziwiającym świat z poziomu wózka. Ich też nic nie może cisnąć, krępować ruchów. Spacer w wózku również musi być komfortowy dla niemowlaka. Dodatkowo, dziecięce nóżki ubrane w dresy niemowlęce można w wózku przykryć kocykiem, pledem, lub użyć specjalnego śpiworka do wózka.
  3. Śpiworek do spania dla niemowląt. Świetny kontrkandydat dla kołderki niemowlęcej. Uszyty z mięciutkiego polaru jest świetny dla niemowlaka na czas snu nocnego i dziennej drzemki. Wystarczy rozpiąć zamek błyskawiczny, położyć pociechę w rozpiętym śpiworku, i zapiąć wdzianko. Śpiworka maluszek nie rozkopie, nie odkryje sobie nóżek. Śpiworek stoi na straży ciepła. To sprytny wynalazek doceniany przez rodziców. Ubranka te szyte są do rozmiaru 104.
  4. Ciepła chusta niemowlęca lub komin na szyję dziecka. Gdy hula wiatr, wtedy nie ma żartów. Ciepła czapka na głowę, jeszcze cieplejsza chusta lub komin, i można wyjść na jesienny spacer, nawet gdy pada deszcz. Szyja musi być oczywiście dobrze zakryta, opatulona bo jest narażona na wychłodzenie jako pierwsza.
  5. Komplet body dla niemowląt z długim rękawem. Bez bodziaka ani rusz w garderobie niemowlęcej. Jest podstawą wszystkich stylizacji niemowlęcych na jesień. Pasuje do półśpiochów, śpioszków, ale też i spodni dresowych, spódniczek z rajstopkami. Czasem body ma charakter bardzo elegancki, na przykład, gdy chodzi o bodokoszule niemowlęce w kolorze białym z szykowną muchą. Innym razem to codzienne ubranko do wesołych zabaw z Mamą i Tatą, poznawania świata.

Czy ciepłe ubranka na jesień dla niemowląt dadzą się zamknąć w 5 paragrafach?

Ubranka na jesień dla niemowlaka to bardzo długi temat, i na pewno nie ogranicza się jedynie do 5 wybranych ciuszków dla najmłodszych. Jednak te 5 wymienionych w tekście wydaje się być w ścisłej czołówce.

Poczytaj, co przyda się podczas jesiennego spaceru dla niemowlaka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *