Bodokoszule dla niemowląt – szyk i elegancja dla niemowlaka

Bodokoszule dla niemowląt znowu uderzają w wrażliwe tony mody dziecięcej. Gdzie się nie pojawią, tam wzbudzają zachwyt. Niezwykle eleganckie, wytworne body koszulowe w żaden sposób nie chcą się poddać i opuścić salonów mody dziecięcej.

Co mają w sobie takiego, że z każdym sezonem wracają nieco odmienione lecz w zasadzie takie same? Dlaczego każdego sezonu zbierają takie same gromkie brawa od Klientów? W czym tkwi ich tajemnica?

Bodokoszula dla niemowlaka

Sekrety sukcesu bodokoszuli

Przede wszystkim, bodokoszule to dwa ubranka niemowlęce w jednym. Niby zwykłe body, a jednak elegancka koszula niemalże garniturowa. To robi wrażenie! Body koszulowe przydają się na zdecydowanie eleganckie okazje, wyjątkowe okoliczności. Gdy nadchodzi czas urodzin, komunii, chrztu, dnia babci i dziadka, bodokoszule niemowlęce przychodzą z pomocą.

Bo w co tu ubrać maluszka na co dzień noszącego raczej bawełniane śpioszki, bodziaki czy kaftaniki? W body koszulowym dziecko nie jest przebrane, tylko stylowo ubrane. Malucha nie wciska się w sztuczne, sztywne tkaniny. Zamiast tego bobas zakłada wygodne bawełniane body koszulowe, które wyróżnia kołnierzyk i mankiety, a także ciekawa tkanina. Projektanci przemyśleli dogłębnie koncepcję bodokoszuli. To ma być przede wszystkim ubranko wygodne dla dziecka, a jednocześnie eleganckie.

 

Body koszulowe niemowlęce

Do bodokoszuli pasują stonowane spodenki niemowlęce. Idealnym będzie tu kolor granatowy, który doskonale łączy się z każdym innym. Niektóre ze spodni niemowlęcych mają dodatkowe elementy dekoracyjne, stosowne dla chłopca, na przykład drewniane stylowe duże guziki. Granatowe spodnie pasują do białej galowej koszuli, ale nie tylko. Świetnie łączą się także z bodokoszulami w kratkę z dodatkiem głębokiej czerwieni.

spodenki dla niemowlątDowiedz się więcej o body koszulowym dla chłopczyka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *