Body koszulowe i kamizelka – dobrze dobrana para ubranek dla niemowlaka

Chłopięce body koszulowe to klasyka. Ubranko wygląda zupełnie tak samo jak dorosła koszula Taty, a zapięcie w kroku body jest zakryte spodniami. Te mankiety, ten kołnierzyk, rozpięcie na całej długości koszuli – wypisz, wymaluj jak u Taty! A do tego mamy klasyczną super elegancką kamizelkę dla chłopca zapinaną na zatrzaski. Duet doskonały! Tata może założyć taką samą koszulę jak syn na wyjątkowe momenty w życiu i uwiecznić chwilę na pamiątkowej fotografii.

Ciuszki niemowlęce chłopięce w wersji eleganckiej

Biała bodokoszula i kamizelka – na jakie okazje?

To typowo galowy strój, który całkiem często przydaje się niemowlętom. Każda ważna okazja wymaga odpowiedniego stroju odmiennego od codziennego. Maluch wystąpi w galowym ubiorze podczas Świąt, na urodzinach, na uroczystościach rodzinnych takich jak ślub, chrzest święty, komunia. Dlaczego te eleganckie ubranka są takie fajne? Bo mimo bardzo wytwornego wyglądu są bardzo wygodne dla malucha. Mają tak atrakcyjny wygląd, że kojarzą się ze sztywnymi ubraniami noszonymi tylko sporadycznie, okazyjnie, bo częściej się nie da z powodu dyskomfortu odczuwanego podczas ich noszenia. Tymczasem jest zupełnie odwrotnie. To ciuszki, które maluszek odczuwa jak codzienne komfortowe ubrania, niemalże jak dresy czy wygodne pajacyki. Tradycyjna muszka dodatkowo podkreśla odświętność ubioru. Projektanci mody dziecięcej położyli nacisk na wybór tkanin. A owe tkaniny są miękkie, nie sztywne, nie gryzące, nie krępujące ruchów dziecka. Wręcz ubranko marzeń.

 

Kolorowe body koszulowe i kamizelka – na jakie okazje?

Eleganckie ciuchy w kratę dla niemowlaka chłopca

Bardzo popularne są koszulowe body dla chłopców w kratę. Użyto tutaj bardzo mocnych, kontrastujących ze sobą kolorów. Każdy z tych kolorów na koszuli pasuje do granatowej kamizelki. Mały chłopiec będzie się świetnie prezentował w bodokoszuli w czerwono-czarną kratę z granatową kamizelką. Taka stylizacja sprawdzi się podczas świąt Bożego Narodzenia, ale nie tylko. Taki ubiór będzie doskonały na dzień Babci i Dziadka. Tak elegancko ubrany wnuczek zrobi na Dziadkach wrażenie. Gdy malucha odwiedza Ciocia z Wujkiem także wypada się ciekawie zaprezentować. Wtedy body koszulowe w kratę z kamizelką stanowią strój nie przesadnie uroczysty, a jednak nie codzienny. Tym razem krata na bodokoszuli może być biało-czarna. Oczywiście, połączenie tych dwóch ubranek to raczej propozycja na chłodniejsze dni, na zimę i jesień. Wiosną i latem będzie dziecku za gorąco w dwóch warstwach ubranek.

Nasze propozycje do poczytania o eleganckiej modzie niemowlęcej:

Poczytaj jakie eleganckie ubranka przydadzą się dla dziecka

Dowiedz się, kiedy założyć dziecku białe body

Czy bodokoszule niemowlęce są idealne na wyjątkowe okazje?

Poczytaj, jakie są body koszulowe dla niemowlaka?

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *