Dlaczego body z napisami są tak popularne?

Body niemowlęce z napisami w języku polskim ciągle zdobywają nowych fanów. Napisy odnoszą się bezpośrednio do najbliższych członków rodziny: do Mamy, Taty, Babci i Dziadka, oraz Cioci i Wujka. Na prostym tle z małą aplikacją dziecięcą widnieje wyraźny napis zajmujący cały przód ubranka.

body niemowlęce z napisami

Co szczególnego jest w tych napisach, że tyle ludzi decyduje się na ich zakup?

Odpowiedź jest prosta: przesłanie, pozytywne wrażenie, i sprawienie komuś przyjemności. Powiedzenie za pomocą ubranka : tak, jesteś dla mnie kimś ważnym. Na dodatek, na tyle ważnym, że zdecydowałem się ubrać dziecko w body z napisem o Tobie.

body z napisami po polsku o Cioci

Body z napisem o Cioci to wiadomość dla Cioci: Ciociu, jesteś wspaniała, troszczysz się, interesujesz, nie zmieniaj się bo jesteś najlepsza z najlepszych. Napis o Babci mówi Babci, że jest niezastąpiona, ważna, kochana, troskliwa. Napisy o Wujku przekazują Wujkowi, że świetnie radzi sobie w roli wujka. Napisy o Dziadku podkreślają jego znaczenie, ważną pozycję w rodzinie i życiu maluszka, troskę.

Bez wątpienia, wszystkie te napisy to wiadomości dla bliskich dziecka przekazane w niestandardowy sposób.

Każdy lubi czuć się doceniony, kochany, prawda? Ponadto, czasem słowa przychodzą trudniej niż założenie ubranka z odpowiednim napisem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *