Dzień Babci i Dziadka – ubranka na specjalne okazje

body niemowlece na dzien babci21 i 22 stycznia. Wzruszona mina Babci i łezka wycierana kantem dłoni przez Dziadka. Tak, to efekt wizyty wnuków w dzień ich święta. Dziadkowie nie mają wielkich oczekiwań dlatego nie spodziewają się dostać w prezencie wycieczki do Turcji, czy kosiarki samobieżnej. Wystarczy pamięć i proste życzenia wyszeptane przez maluchy -prosto z serca oraz nieśmiertelna laurka, czasem kwiatek i słodkości.

Ponadto, ważna jest też oprawa wizualna, ubraniowa, jak również odpowiedni strój, który wyraża szacunek. Zwykle jest to strój galowy. Chłopcy występują w białych bodokoszulach z muchą lub krawatem, a dziewczynki w eleganckich sukienkach. Dodatkowo, projektanci mody wymyślają jednak coraz ciekawsze rozwiązania na takie wydarzenia. Body z napisami o Babci i Dziadku to z jednej strony codzienne bawełniane ubranka niemowlęce, a z drugiej strony za pomocą napisów ciuszki do zadań specjalnych. Niewątpliwie, krótki napis w języku polskim „robi robotę”. Wnuki ubrane w takie body na dzień Babci i Dziadka zrobią furorę, i sprawią, że Dziadkowie oszaleją z radości.

body z napisami o babci po polsku

Jak wszystkie proponowane ubranka dla niemowląt, nasze ciuszki po jednej wizycie u Dziadków nie wylądują na dnie szafy. Dlaczego?

  • są uszyte z najlepszej bawełny, która w dotyku jest miękka, ciepła, komfortowa,
  • staranne wykończenie rzuca się w oczy ponieważ nie ma tu wiszących nitek, sprutych szwów. Wszystko jest dopięte na przysłowiowy ostatni guzik.
  • całość projektu jest dość uniwersalna więc można takie bodziaki założyć dziecku na co dzień.body z napisem dla dziadka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *