Genialne ubranka dla niemowląt w komplecie w natarciu

Komplet niemowlęcy

Niezwykle popularne stały się komplety składające się z body i spodenek. Spodenki wyparły tu półśpiochy czyniąc komplet ubranek bardziej wyjściowym, idealnym na spacer, ale nie tylko.

Rozbierzmy zatem taki zestaw ciuszków na czynniki pierwsze. W czym jest lepszy od bodziaka z półśpiochami lub od bodziaka ze śpiochami?

Mamy tu body, zwykłe, nieudziwnione, za to pięknie skomponowane kolorystycznie i graficznie ze spodniami. Widać, że body jest kontynuacją spodni niemowlęcych. Body można rzecz jasna nosić w zestawieniu z jakimikolwiek innymi dresami, spodniami, półśpiochami lub rajstopkami. Można ale aż szkoda zdekompletować zestaw tak perfekcyjnie dopasowany.

Spodnie są dresowe więc nieco grubsze, solidniejsze. Odpowiednio wyprofilowane pod pieluszkę. Pasują także do bluzeczki i kaftanika.

Zdecydowanie ostatnio przebija się na prowadzenie trend w modzie dziecięcej wykorzystujący motyw zwierzakowy. Zwierzaki są graficznie powtarzane na spodniach lub na body, ale prawie nigdy na obu na raz. Jeśli motyw zwierzaków powtarza się na body to spodnie mają tylko dyskretne nawiązanie do zwierzaka przewodniego. Jeśli spodenki są całe wydrukowane kotami to body ma na przodzie pojedynczego kota. Unika się w ten sposób przesycenia motywem. Motyw kota to hit sezonu. Koty rzeczywiście są wdzięcznym tematem nie tylko memów w sieci ale też są źródłem inspiracji dla grafików i projektantów ubranek dla niemowląt.

Ubranka niemowlęce

Komplet body ze spodenkami w niczym nie jest lepszy od zestawu bodziaka z półśpiochami. Ma po prostu inną funkcję i nadaje się na inne okazje. Spodenki niemowlęce nie posiadają oczywiście stopek więc przydadzą się tu skarpetki lub rajstopki w chłodniejszych porach roku.

Tak czy siak, fajnie im wyszły te komplety.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *