Jesienne trendy w modzie niemowlęcej

Gdy korzystamy z uroków upalnego lata producenci już domykają kolekcje ubranek niemowlęcych na sezon jesienny i biorą się za sezon zimowy.

Jesienna garderoba niemowlęca pojawia się w sklepach wraz z wyprzedażami letnimi najczęściej w sierpniu. Schyłek lata, początek szkoły to czas kiedy kompletujemy wyprawkę jesienną dla dzieci. Pora na zmianę nie tylko obuwia, ale przede wszystkim ubranek, ich grubości, ilości warstw jakie zakładamy na malucha.

moda niemowlęca na jesień

Zmiana pogody, a w szczególnie chłodne wrześniowe poranki i wieczory, wymusza większą ilość zakładanych warstw oraz ciuszki z długim rękawem.

Na pierwszy rzut zakupowy idą dresy: zarówno bluza dresowa jak i spodnie dresowe. Tkanina dresowa jest wygodna, jest ciepła, miękka i każdy maluch czuje się w niej wygodnie. Dres na jesienne spacery to jest z obowiązkowych pozycji. W takim zestawie Żadna piaskownica maluchowi nie straszna w jesienną porę. Tej jesieni nadal modny jest szary melanż, który w zeszłym roku święcił triumfy.

bluza dziecięca z kapturem na jesień i zimę

Przyda się także czapka, cieńsza, lekka, ale jednak chroniąca przed wiatrem. Tej jesieni modne będą gładkie modele z minimalnymi nadrukami.

Parę do czapki stanowić będzie chustka bandamka. Miękka, ale szczelnie opatulająca szyję dziecka. Taka, którą swobodne maluchowi zawiążemy pod szyją. Alternatywą chustki jest komin uszyty z takiej samej tkaniny co bandamka. I tutaj znów projektanci postawili na sprawdzone w zeszłym sezonie szarości.

Pod jesienne bluzy i kurteczki wiatrówki przydadzą się body z długim rękawem. Dosyć trudno przychodzi jednorazowa wymiana całego rozmiaru body z krótkiego rękawa na długi rękaw. Ileż jednak w tym przyjemności kupowania nowych wzorów, kolorów, nowych bodokoszuli.

Nowy sezon w modzie dziecięcej zapowiada się spokojnie, bez większych rewolucji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *