Świąteczne decyzje listopadowe

Święta Bożego Narodzenia w tym roku pukają w okno zdecydowanie szybciej. W telewizji reklamy pełne choinek, prezentów, a wszystko skąpane w białym puchu śnieżnym. Podczas gdy w realnym świecie dopiero opadają liście z drzew, świat handlu wyjechał już saniami z Bieguna Północnego nie pytając Mikołaja o zdanie. Świąteczne szlagiery rozbrzmiewają z głośników w centrach handlowych. Stoiska z łakociami typowo świątecznymi pojawiły się już w październiku.

ciuszki niemowlęce świąteczne

Jest jednak kilka dobrych świątecznych decyzji, które można podjąć w listopadzie.

Można zagnieść ciasto na przepyszny piernik staropolski. Ciasto to musi leżakować w chłodzie do połowy grudnia. Piernik staropolski został zatem rozgrzeszony z listopadowego wstępu do Bożego Narodzenia.

W listopadzie można też kupić prezenty pod choinkę. Dzięki temu wydatki świąteczne są rozłożone w czasie, podarunki można bardziej przemyśleć…i zapolować!

Bo to listopad przynosi nam Black Friday czyli dzień, a czasem nawet weekend szalonych obniżek.

To dobry czas na przemyślenie stroju niemowlaka na czas Świąt.

Czy chcemy pójść torem stylizacji galowej czyli biała bodokoszula z muszką i ciemne spodenki dla chłopca, a dla dziewczynki granatowa sukienka z białym body?

ciuszki świąteczne dla niemowląt

A może troszkę zaszaleć i na wesoło ubrać maluszka w body z Mikołajem?

Albo wygodny komplecik w szkocką kratę typowo świąteczną z reniferem?

Święta to przecież czas radości, wspólnego biesiadowania, kolorów choinki i światełek. Niemowlęta ubrane w kolorowe stroje Mikołajowe czy inne z motywami bożonarodzeniowymi wyglądają uroczo, a przy okazji nie są wciśnięte w sztywne dorosłe stroje.

Świąteczne ubranka można upolować podczas wyprzedaży, akcji rabatowych. Wspaniale prezentują się na pamiątkowych fotografiach rodzinnych i pozostają w albumach na zawsze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *