Ubranka niemowlęce – markowe czy marketowe?

Przychodzi gorący czas kompletowania wyprawki dla oczekiwanego potomka i każdy rodzic chce dla maluszka jak najlepszej jakości, trwałości i wygody. Wymagania w stosunku do ubranek dziecięcych są wysokie, bo też i ich użytkownicy są wyjątkowi. Tkanina, z której uszyte są wszystkie ubraniowe części wyprawki ma bezpośredni kontakt z bardzo wrażliwą skórą noworodka dlatego ogromnie ważna jest jakość kupowanych ciuszków dla maluszka.

Wyprawka dla niemowląt ze sklepu internetowego

Rodzice najchętniej wybierają produkty wykonane ze 100% bawełny, bez jakichkolwiek domieszek. I słusznie robią. Tkanina bawełniana zapewnia maluchowi komfort użytkowania. Jest miękka. Jest delikatna. Nie jest szorstka, sztuczna. Czasem ubranka mają niewielką np. 5% domieszkę elastanu, po to by były bardziej rozciągliwe, elastyczne. Taka domieszka przydaje się np. w przypadku legginsów, rajstopek, czapek, szalików, kominów niemowlęcych i rękawiczek.

Ważne by ubranka nie miały wielu odstających naszywek, które dziecku mogą tylko przeszkadzać. Nie poleca się też wyprawki z guziczkami. Aktualnie przytłaczająca większość ubranek korzysta z zatrzasków, czyli inaczej z nap.

Czy ubranko idealne musi być markowe? Co to oznacza, że coś jest markowe?

Kupić przecież możemy także ubranka pod marką marketową. I tutaj wkracza dociekliwa Mama, która sprawdza certyfikaty materiału, sposób wykończenia rękawków, i obramowanie przy szyjce noworodka. Mama również bacznie przygląda się cenie. Na polskim rynku mamy świetne polskie marki. Nie są to ubranka importowane tylko wytwory rodzimych firm, czasem rodzinnych, które prezentują doskonałą jakość i wykonania, i materiału. Wszystko jest dopracowane, perfekcyjnie zaprojektowane, a ubranka są zwyczajnie ładne. Widać, że producentowi zależy na produkcie końcowym i przede wszystkim na zadowoleniu rodziców i dzieci.

Ubranka niemowlęce czy to markowe, czy marketowe trzeba przed zakupem wziąć pod lupę pod względem użytego materiału i wykonania, i samemu podjąć decyzję co dla naszego maluszka będzie najlepsze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *