Ubranka z kotami – nowe trendy w modzie dla dzieci

Pojawił się nowy, wyraźny trend w modzie niemowlęcej. Pokonał ciuszki z misiami, zdetronizował kolekcje z kwiatkami, odsunął w cień body z polskimi napisami. To nie półki z bodziakami w serduszka teraz najchętniej przeszukują rodzice.

Nadchodzi epoka kota!

Ubranka niemowlęce w koty

Projektanci mody dla niemowląt postawili na motyw kota. Wesołe kociaki zdominowały więc spodenki dziecięce i body, a także zawładnęły kompletami niemowlęcymi. Na powyższym zdjęciu widać, że projektant postawił na proliferację motywu i to była dobra decyzja. Spodnie dresowe są całkowicie wypełnione kotami z bajki. Tymczasem body przedstawia tylko przedstawicieli gatunku. Dodatkowo, projektanci wyraźnie podchwycili ten sposób umiejscawiania motywu kotka na ubraniach. Zazwyczaj kocurki całkowicie  pokrywają spodnie, a body czy kaftanik ma z przodu jednego wyraźnego mruczka. Jeśli natomiast górną część ubioru całkowicie pokrywają koty to śpioszki lub spodnie mają tylko jeden motyw kociaka.

Historia kariery kota na ubrankach dla dzieci

Można się było tego spodziewać. Koty prędzej czy później musiały zacząć grać pierwsze skrzypce na ciuszkach niemowlęcych. To sympatyczne zwierzaki, bohaterowie wielu zabawnych memów w sieci.

Body niemowlęce z kotem na przedzie

Wyprawka niemowlęca zdominowana już była przez misie. Był też czas psiaków. Koty ze swoimi wąsami i ogonami idealnie nadają się na dziecięce kolekcje ubrań. Maluszek widząc w lustrze swoje odbicie w body z kotem zaczyna naśladować dźwięki wydawane przez kotka. Ponadto, zauważa szczegóły takie jak kocie uszy, wąsiki i dumny ogon. Kota na powyższym bodziaku tworzy tylko wprawna jednokolorowa kreska grafika. I tyle wystarczy by osiągnąć wspaniałą dziecięcą aplikację na ubranku.

Ubranka w koty

Zwierzaki na wyprawce niemowlęcej wzbudzają w dziecku ciekawość poznawania świata. Maluch z zaciekawieniem pokazuje paluszkiem i chce nazywania konkretnych zwierząt ze swojego stroju. Najnowszy trend w modzie dziecięcej wyczerpie temat kota.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *