Wszystkie dostępne body z napisami w naszym sklepie z odzieżą dziecięcą i niemowlęcą - rozmiar 62

Body z napisami w rozmiarze 62 to idealny pomysł na prezent na przyjęcie baby shower. To prezent niebanalny, niesztampowy, nienudny i zaskakujący.

Przyjęcie baby shower organizowane jest dla przyszłej Mamy jeszcze podczas ciąży. Goście zwyczajowo przynoszą prezenty dla Mamy i noworodka. W Polsce popularne są także prezenty dla noworodka na pierwsze odwiedziny w domu po porodzie. Na wszystkie te okazje body ze śmiesznymi napisami w rozmiarze 62 sprawdzą się znakomicie wypełniając lukę między podarunkami praktycznymi, a całkowicie abstrakcyjnymi.

Ubranka rozmiar 62 maluszek nosi od urodzenia do około pierwszego miesiąca życia. Śmieszne napisy w języku polskim dotyczą najczęściej osób najbliższych dziecku. Napisy na ciuszkach są wplecione w przyjemną dla oka grafikę. Ubranka z napisami w rozmiarze 62 są miękkie w dotyku i przyjazne dla skóry dziecka. Body z napisami są jednocześnie praktyczne i dowcipne. Pamiętajcie: bodziaki nie muszą być nudne i stereotypowe. Taki bodziak wyróżnia bobasa i osobę wymienioną w napisie na ubrankach. Kompletując wyprawkę dla noworodka warto pokusić się o zakup body z napisami.