Chustki i chusty dla dzieci

Chustki dla dzieci wbrew wszelkim pozorom przydają się nie tylko latem, choć latem są najbardziej poszukiwane. Takie produkty jak chustka z daszkiem czy chusta na szyję to niezbędne akcesoria w szafie niemowlaka. Chustka pod szyję dla dzieci osłania szyję, kark i część klatki piersiowej chroniąc przed chłodem i wiatrem. Chusta z daszkiem chroni dziecięce buzie przed ostrym słońcem.

Chustki dla niemowląt na każdą porę roku

Chusty niemowlęce to niezwykle przydatne akcesoria dla najmłodszych dzieci. Ta kategoria ubranek obejmuje zarówno chusty na szyję, jak i chusty na głowę. Letnie chustki dziecięce to propozycja dla dziewczynek i dla chłopców. Chronią główkę dziecka przed ostrym słońcem i wiatrem, na przykład podczas wakacji, wyprawy na plażę, czy spaceru z niemowlakiem w upalny, letni dzień. Zimowe chusty niemowlęce chronią szyję niemowlaka przed chłodem, otulając ją i dając komfort termiczny. Chusty zimowe dla niemowląt są zapinane na wygodny i praktyczny rzep. Natomiast chusty bandamki to cieńsze chustki pod szyję często noszone przez dzieci jesienią i wiosną.

Chusty dla dziewczynek

Na szczególną uwagę zasługują dziewczęce wzory chust. Są przemyślane, prześlicznie zdobione. Ich konstrukcja to nie zawsze tylko prosty trójkąt. Tutaj projektanci starają się by chusty miały ciekawy fason pasujący do dziewczynek. Niektóre chusty niemowlęce mają uniwersalny rozmiar, a inne pożyczają rozmiarówkę od czapek.

Chusty dla chłopców

Fantastycznie prezentują się letnie wersje chustek chłopięcych. Wzory pirackie są szczególnie lubiane przez rodziców i dzieci. Chusty te mają ciekawy fason trójkąta, jednak trójkąta wyprofilowanego. Kolory są odpowiednie dla chłopców. Projektant bawi się fasonami, fakturami tkanin, i zawsze dba by chustki były przewiewne.

Zobacz także czapki dziecięce dostępne w ofercie naszego sklepu.