Czapki dla niemowląt na wiosnę i jesień

Wiosna i jesień to dość podobne termicznie pory roku dlatego pozwoliliśmy sobie umieścić czapki dziecięce na te sezony na jednej półce sklepowej. Wiosna pozwala cieszyć się wyższą temperaturą więc spacery są przyjemne, długie, kolorowe. Jesień to jeszcze oddech i wspomnienie lata i również sprzyja dziecięcym spacerom i zabawie na świeżym powietrzu.

czapka-dziecieca-hubert
Cena: 19.00 PLN
czapka-dziecieca-popi
Cena: 21.00 PLN
czapka-dziecieca-dodo
Cena: 18.00 PLN
czapka-dziecieca-sowa
Cena: 19.00 PLN
czapka-dziecieca-jogi
Cena: 27.00 PLN
czapka-dziecieca-lapka
Cena: 22.00 PLN

Czapki niemowlęce na wiosnę i jesień są cieplejsze, zakrywają szczelnie uszy, chronią czoło maluszka, i kark. Fasony wiązane są równie popularne jak zakładane bez wiązania typu smerfetka.
Czapka musi być gotowa na zmianę pogody typową dla wiosny i jesieni. Dobrej czapce nie straszne porywy wiatru, deszcz i chłód. Niesprzyjająca aura nie jest dla niej problemem. Niemowlak ma być chroniony termicznie przed niższą temperaturą. Spacer ma być przyjemnością, a dziecko nie ma wrócić z niego zmarznięte ani przegrzane.

Czapki niemowlęce dyktowane dziecięcą wyobraźnią

SzipSzopowe czapki na sezon jesienny i wiosenny prezentują się zjawiskowo. Tak jakby podyktowała je nieograniczona wyobraźnia maluchów. Królują zwierzaki, modne napisy, przewijają się paski, ale też i motywy dziewczęce z kwiatkami, serduszkami i księżniczkami. Fasony są proste, ale też znajdą się innowacyjne, nowoczesne modele. Dobry projektant wymyśli model konserwatywny, dobrze znany, ale też rozwinie skrzydła i powstają modele zupełnie zaskakujące i zapierające dech w piersiach.