Czapka niemowlęca - ważny element wyprawki dla niemowląt

Zakupy czapek wiążą się ściśle z porą roku. Sezon zimowy, jesienny i wiosenny sprzyja zakupom czapkowym. W te pory roku bez odpowiedniej czapki ani rusz. Dobra czapka daje komfort termiczny, wygodę i pozwala się skupić na korzystaniu z uroków natury. Rodzic nie może stale martwić się czy dziecku jest ciepło, czy maluszek nie zmarznie w głowę. Właściwie dobrana czapka daje rodzicowi pewność. Warto mieć kilka czapek sezonowych w szufladzie. Gdy jedna zmoknie podczas spaceru, sięgamy po jej zamiennik i cieszymy się dalej spacerami. Przydają się również różne grubości czapek, które można dopasować do warunków pogodowych.

czapka-dziecieca-hubert
Cena: 19.00 PLN
czapka-dziecieca-popi
Cena: 21.00 PLN
czapka-dziecieca-dodo
Cena: 18.00 PLN
czapka-dziecieca-sowa
Cena: 19.00 PLN
czapka-dziecieca-jogi
Cena: 27.00 PLN
czapka-dziecieca-lapka
Cena: 22.00 PLN

Czapki dla dzieci - dla dziewczynek i chłopców

W SzipSzop.pl proponujemy różne fasony i wzornictwo. Niektóre modele są spokojne, stonowane, nie rzucające się w oczy. Pasują do bardziej żywych kolorystycznie kurtek i kombinezonów. Inne czapeczki niemowlęce są szalone designersko, niezwykłe, odmienne i oryginalne. To produkty skierowane do bardziej odważnych Klientów. Przeważnie czapki dla starszych maluchów nie są już czapkami wiązanymi bo dzieci denerwują się na wiązanie pod brodą. Starszaki wybierają modele bez wiązania. W przypadku młodszych dzieci sprawdzają się fasony z wiązaniem bo gwarantują, że czapka pozostanie na swoim miejscu, a uszy będą dobrze chronione.

Rozmiarówka czapek dla niemowląt

Kupując wyprawkę dla noworodka wybieramy rozmiar 38 czapki. Kolejne rozmiary skaczą co kilka centymetrów przechodząc przez rozmiar 44, 47, 50 i 53 lub 54 w zależności od producenta. Rozmiar odpowiada mniej więcej obwodowi głowy niemowlaka. Tutaj nie ma uniwersalnych rozmiarów jak w przypadku chust niemowlęcych.

Zobacz także chustki i chusty dziecięce dostępne w ofercie naszego sklepu.