Ubranka z półek sklepowych SzipSzop.pl szyte są z najwyższej jakości tkanin, bezpiecznych dla dzieci i sprawdzonych podczas noszenia przez tysiące maluchów. Materiały stosowane do tworzenia odzieży z SzipSzop.pl to zazwyczaj bawełna 100%, welur, polar, sztruks lub termofrota w zależności od rodzaju ubranka. Ubranka te powstają w Polsce i zachwycają kolorami oraz starannością wykonania.

Proces tworzenia każdego ciuszka zaczyna się od narysowania pomysłu na krój - fason.Następnie wykroje rysowane są na specjalnych tekturach krawieckich według określonych wymiarów dla każdego rozmiaru niemowlęcego. Wykroje są starannie wycinane.Gotowe formy układane są równo na tkaninie przeznaczonej na dane ubranko.Wprawna ręka Pani krawcowej odrysowuje na materiale szablon i wycina poszczególne elementy ubranka.Następnie ubranko jest dokładnie zszywane. Na zdjęciu procesowi obróbki szwalniczej poddawany jest kaftanik z kompletu niemowlęcego Biedronka.

Trwa naszywanie lamówek na obrzeża tkaniny body kopertowego dla noworodka.

Trwa zszywanie krawędzi body dla dzieci z napisami.

Body dziecięce zyskuje zatrzaski dzięki specjalnej maszynie - napownicy.

Gotowe body z napisami zostaje złożone i przygotowane do włożenia do opakowań ochronnych.Body dziecięce segregowane są kolorystycznie.Gotowe ubranka czekają na swoich nowych właścicieli.Tak przygotowane ubranka przenoszone są do działu sortowni odzieżowej i pakowane w bezpieczne opakowania.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Pani Aleksandry Mrówczyńskiej.