Kaftanik i ¶pioszki rozmiar 56

Komplety niemowlęce w rozmiarze 56 to elementy wyprawki dla noworodka. Rozmiar 56 kaftanika i ¶pioszków przyda się noworodkowi od urodzenia do mniej więcej ukończenia pierwszego miesi±ca życia.

Tego typu gotowy komplet dla noworodka jest wygodnym rozwi±zaniem bo kaftanik i ¶pioszki pasuj± do siebie idealnie kolorystyk±, fasonem, i grafik±. Noworodek czuje się w ¶wietnie dopasowanym kaftaniku i rewelacyjnie skrojonych ¶pioszkach komfortowo od pierwszych chwil życia. Komplet niemowlęcy w rozmiarze 56 koniecznie musi znaleĽć się w torbie wyprawkowej do szpitala na czas porodu. ¦wieżo upieczona mama nie będzie miała problemu z obsług± ubranka, którego nie trzeba zakładać noworodkowi przez głowę.

Komplet niemowlęcy dla dziewczynki - rozmiar 56

Moda dziecięca dla najmłodszych nie zna granic wyobraĽni. Rozmiar 56 ubranek jest rozmiarem pocz±tkowym, i jednocze¶nie wyj±tkowo wdzięcznym tematem dla kreatywnych projektantów. Komplety dziewczęce wykorzystuj± wszelkie odcienie koloru różowego. Projektanci nie ograniczaj± się jednak do zabawy kolorem. Kaftaniki i ¶piochy dla dziewczynek miewaj± falbanki, hafty, bajkowe aplikacje, a nawet bufki na rękawkach. Zawsze do wyboru pozostaj± zestawy ubranek w neutralnym kolorze, takim jak ecru czy biel.

Komplet niemowlęcy dla chłopca - rozmiar 56

Ubranka dla noworodka chłopca w rozmiarze 56 to gra stonowanych kolorów i chłopięcych aplikacji. Nie ma tu wielu zdobień. ¦wietnie natomiast prezentuj± się ¶pioszki w szerokie kontrastowe pasy. Czasami projektanci przemyc± jaki¶ napis, haft lub kieszonkę. Za pomoc± grafiki wprowadzaj± elementy elegancji, na przykład muszki, pasy, szelki lub krawaty. Wszystkie ciuszki s± wygodne dla noworodka bo uszyte z przyjaznej dla skóry maluszka bawełny.