Kaftanik i ¶pioszki rozmiar 62

Komplety niemowlęce w rozmiarze 62 to często pierwsze ubranka kupowane dla niemowlaka. Rozmiar 62 wystarczy bobasowi na pierwsze trzy miesi±ce życia. Kaftanik i ¶pioszki s± dla malucha niezwykle wygodne i zapewniaj± ciepło.

Kaftanik szczelnie, a jednocze¶nie luĽno opatula tułów dziecka, a ¶piochy chroni± nóżki i klatkę piersiow±. ¦pioszki można rozpi±ć w kroku i szybko zmienić niemowlakowi pieluszkę. Kaftanik łatwo niemowlęciu założyć bo jest rozpinany na cało¶ci więc nie trzeba przekładać ciuszka przez głowę dziecka. ¦pioszki rozpinaj± się na rami±czkach i w kroku. Wszystko po to by rodzic łatwo je mógł założyć, a w razie potrzeby sprawnie przewin±ć maluszka. Nic dziwnego, że gotowe komplety niemowlęce rozmiar 62 to najczę¶ciej wybierane prezenty na odwiedziny w domu niemowlaka. Zestaw kaftanika i ¶pioszków w rozmiarze 62 często koleżanki przynosz± przyszłej mamie na przyjęcie baby shower.

Kaftanik i ¶pioszki dla dziewczynki - rozmiar 62

Dziewczynka nosz±ca rozmiar pocz±tkowy jakim jest rozmiar 62 potrzebuje wygody i komfortu termicznego. Rodzice często ubiorem chc± podkre¶lić płeć dziecka, jednak nie kosztem wygody. Projektanci mody dziecięcej poł±czyli potrzebę komfortu dziecka z najnowszymi trendami w modzie. Dodatkowo, zadbali o szczegóły typowo dziewczęce takie jak falbanki, hafty i delikatne bufki. Kolor różowy króluje na półkach z kompletami dla dziewczynek.

Kaftanik i ¶pioszki dla chłopców - rozmiar 62

Mały chłopiec ubrany w gotowy komplet ubranek będzie czuł się wygodnie i smacznie za¶nie po posiłku. Dopasowane do siebie czę¶ci zestawu stanowi± modn± stylizację na każdy dzień. Na komplet pasuje sweterek i bluza, szczególnie je¶li rodzice wybieraj± się z noworodkiem na spacer. Komplety chłopięce korzystaj± z podstawowych, niejaskrawych kolorów. Zdobienia s± rzadko stosowane, a je¶li już projektant się na nie zdecyduje to zwykle s± to kieszonki, przeszycia kontrastow± nitk±.