Wszystkie dostępne kaftanik i ¦pioszki rozmiar 68 w naszym sklepie internetowym.

Kaftanik i ¶pioszki rozmiar 68 to gotowy zestaw ubranek dla niemowlaka w wieku od 3 do 6 miesięcy. Kaftanik to inaczej wygodna bawełniana bluzeczka zapinana na zatrzaski, z której zakładaniem poradzi sobie każdy rodzic. Projektanci mody dziecięcej wyposażyli ¶pioszki w zatrzaski rozmieszczone w kroku, które ułatwiaj± przewijanie bobasa.

Takie ubranka dla niemowl±t to ekonomiczny zestaw gotowych ciuszków, które pasuj± do siebie pod każdym względem. Zgadza się tu kolor wiod±cy, wzornictwo, wariacje fasonu. Ponadto, ubranka niemowlęce kupione w zestawie będ± zawsze tańsze niż kupowane osobno. Maluch, który nosi rozmiar 68 jest już całkiem ruchliwy więc rodzice musz± się trochę postarać by go szybko i sprawnie ubrać. Wła¶nie dlatego kaftanika nie zakłada się przez głowę, a ¶pioszki wci±ga się szybko w górę od strony stópek dziecka.

Kaftanik i ¶pioszki dla dziewczynki- rozmiar 68

Ubranka dla dziewczynek w rozmiarze 68 musz± być przede wszystkim wygodne i prezentować się modnie. Mamy ubieraj± małe dziewczynki najczę¶ciej w ciuszki w kolorze różowym. Typowo dziewczęce elementy kaftanika i ¶piochów to hafty, kroszetki, brokatowe aplikacje, falbanki, i bufki. Mała dziewczynka wygl±da w takim komplecie niemowlęcym fantastycznie.

Kaftanik i ¶pioszki dla chłopca - rozmiar 68

Komplety dla chłopców to wygodne zestawy ubranek w stonowanych kolorach. Nie maj± aż tylu zdobień co komplety dla dziewczynek, ale nie stroni± od aplikacji, dodatkowych kieszonek, czy ozdobnych guziczków. Ubranka dla chłopców rozmiar 68 musz± być komfortowe bo maluch w tym wieku jest całkiem ruchliwy. Kilkumiesięczne niemowlę potrzebuje stroju niekrępuj±cego ruchów. Takie wła¶nie s± zestawy kaftaników i ¶pioszków dla niemowl±t.