Wszystkie dostępne kaftanik i ¦pioszki rozmiar 74 w naszym sklepie internetowym.

Komplety niemowlęce w rozmiarze 74 przydadz± się około 6 miesi±ca życia niemowlaka. 6 miesi±c przynosi pocz±tki pełzania, a nawet raczkowania. Ubranka dla malucha musz± być wygodne i nie krępować jego ruchów. Tutaj do akcji wkraczaj± zestawy kaftaników i ¶pioszków. ¦pioszki ułatwiaj± znacznie zmianę pieluszki dzięki zatrzaskom wszytym w kroku ciuszka. Kaftanik to wygodna i dobrze dopasowana koszulka niemowlęca z zatrzaskami na przodzie lub z boku.

Gotowy komplet jest spójny pod względem koloru, fasonu i zastosowanego wzornictwa. Kreatorzy mody dziecięcej dbaj± o każdy szczegół projektu ubranka. Każdego sezonu podejmuj± ambitne zadanie stworzenia całkiem nowej kolekcji ubranek inspirowanych dziecięc± rado¶ci±.

Kaftanik i ¶pioszki rozmiar 74 - dla ruchliwego niemowlaka

Przewijanie maluszka w tym wieku stanowi nie lada wyzwanie. Dziecko nieustannie ćwiczy nóżki i r±czki, przewroty z brzuszka na plecy, i na odwrót. Gdzie¶ w tym ważnym etapie rodzic musi wkraczać z przewijaniem. Dlatego dostęp do pieluszki powinien być jak najszybszy i najłatwiejszy. Nie ma tu czasu na przedzieranie się przez warstwy ubrań. Z pomoc± wkraczaj± zatrzaski umiejscowione w kroku ¶pioszków, które błyskawicznie można rozpi±ć, bez konieczno¶ci zdejmowania całego ciuszka.