Wszystkie dostępne kaftaniki rozmiar 56 w naszym sklepie internetowym.

Kaftaniki dla noworodka rozmiar 56 to ubranka dla najmłodszych dzieci. Stanowią podstawę wyprawki niemowlęcej i rodzice chętnie kupują je zamiennie z body niemowlęcym. Kaftaniki, inaczej koszulki niemowlęce, są bardzo wygodnym wdziankiem dla bobasa bo zapina się je w sposób kopertowy. Samo zapięcie jest na boku ciuszka.

Projektanci mody dziecięcej wykorzystują bezpieczne zatrzaski. Zatrzaski ułatwiają zakładanie ubranka noworodkowi, z którego chętnie korzystają rodzice. Rozmiar 56 kaftanika to ubranie potrzebne na początek. Zazwyczaj wystarcza na czas pierwszego miesiąca życia noworodka.

Kaftaniki w rozmiarze 56 dla dziewczynek

Rozmiar 56 koszulki dziewczęcej to propozycja dla najmłodszych dziewczynek. Propozycje projektantów krążą wokół koloru różowego, ale nie tylko. Równie dobrze dziewczynka-noworodek będzie świetnie się prezentowała w bieli lub w kolorze ecru. Aplikacje nie są zbyt natrętne - raczej subtelne i delikatne.

Kaftaniki rozmiar 56 dla chłopców

Rozmiar 56 kaftanika chłopięcego to oferta skierowana do chłopca-noworodka. Maluszek założy rozmiar 56 przez pierwszy miesiąc życia. Kolorystyka wykorzystywana w kaftanikach w tym rozmiarze to przede wszystkim kolor niebieski, ecru, biały, żółty i zielony. Grafika na koszulkach nie jest natarczywa. To raczej subtelne wzorki dla małego chłopca.

Kaftaniki rozmiar 56 jako prezent na baby shower

Przyjęcie baby shower to również podarunki dla noworodka. Kaftaniki to idealny pomysł na prezent na baby shower. Rozmiar 56 przyda się na samym początku. Wystarczy dobrać kolorystykę ubranka do płci dziecka. Jeśli przyszła mama nie zna płci dziecka, można zdecydować się na kaftanik w rozmiarze 56 w kolorze neutralnym takim jak ecru lub biel.