Wszystkie dostępne kaftaniki rozmiar 62 w naszym sklepie internetowym.

Kaftanik niemowlęcy rozmiar 62 przyda się w szafie dziecięcej przez pierwsze trzy miesiące życia bobasa. Rozmiar 62 dotyczy zarówno noworodka, jak i trzymiesięcznego niemowlaka. Niektóre bobasy przychodzą na świat wskakując od razu w rozmiar 62, a pomijając rozmiar 50 i popularny w wyprawce 56.

Konstrukcja ubranka ułatwia jego zakładanie dziecku i zdejmowanie. Zatrzaski rozmieszczone na boku ciuszka trzymają w ryzach poły wdzianka. Dzięki nim ubranko na maluchu nie rozchyla się. Rozmiar 62 to podstawowy rozmiar brany pod uwagę podczas kompletowania wyprawki dla noworodka. Kaftaniki w rozmiarze 62 są też chętnie kupowane jako prezent na pierwsze odwiedziny u noworodka.

Kaftanik rozmiar 62 dla dziewczynki

Kaftaniki w rozmiarze 62 to propozycja ubraniowa dla dziewczynek od urodzenia do trzeciego miesiąca życia. W szafie noworodka-dziewczynki dominuje kolor różowy, co nie znaczy, że nie ma do wyboru neutralnej bieli, lub koloru ecru. Różowe kaftaniki dla dziewczynki są jednak najchętniej i najczęściej kupowane. Świetnie wyglądają spakowane jako prezent na baby shower lub już po narodzinach dziecka jako podarunek niesiony dla małej dziewczynki.

Kaftanik rozmiar 62 dla chłopca

Kaftaniki w rozmiarze 62 dla chłopca to głównie ubranka w kolorze niebieskim, żółtym, zielonym i ecru. Aplikacje na nich są stonowane i wyważone. Rozmiar 62 wystarczy chłopcu od dnia narodzin do trzeciego miesiąca życia. Idealny pomysł na prezent dla małego chłopczyka lub podarunek na przyjęcie baby shower!