Kocyk niemowlęcy - gwarancja ciepła i wygody dla niemowlaka

Kocyk niemowlęcy to nieodzowny element dziecięcej drzemki czy spaceru. Przydaje się podczas spaceru w wózku głębokim, w którym maluszek musi być szczególnie starannie opatulony jesienią i zimą. W spacerówce Mamy zazwyczaj zakrywają kocem dziecięce nóżki chroniąc je przed wiatrem i chłodem. Także podczas zimowej podróży samochodem można przykryć maluszka kocykiem.

Kiedy przydaje się kocyk?

Cieplejsze pory roku pozwalają użyć kocyka jako kołderki po włożeniu go w poszewkę pościeli, co oznacza, że sprawdzi się doskonale w domu podczas drzemki dziecka. Nasze kocyki są miękkie, graficznie uniwersalne i rozmiarowo odpowiednie dla niemowląt.

W tej kategorii znajdują się kocyki - miękkie i ciepłe okrycia do wózka dziecięcego i łóżeczka niemowlęcego, jak również do fotelika. Kocyki wykonane są z ciepłych i przyjemnych dla dziecka tkanin. Wielkością dostosowane są do małych dzieci. Kocyki niemowlęce przydają się podczas spaceru, gdy przykrywamy maluszka. Kocyk do wózka dla dzieci wykorzystujemy także do przykrycia dziecka leżącego w łóżeczku czy kołysce. Kocyk dziecięcy użyjemy także w samochodzie - gdy dziecko siedzi w foteliku możemy przykryć mu nóżki.

Czy warto mieć zapas kocyków dla niemowląt? Kiedy kocyki mogą się przydać?

Zobacz także: Komplety do wózka, poduszki, przewijaki