*) Cena przekreślona to najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Body z napisami o Wujku zajmują wysokie miejsce na podium kategorii napisowej. To drugie zaraz po body z napisami o Cioci ubranka najchętniej kupowane przez rodziców, no i rzecz jasna przez samych kochanych Wujków. Fajny Wujek zabierze na spacer, na lody, pogra w piłkę, porobi piaskowe babki w piaskownicy, pouczy jazdy na rowerze, a na dodatek przywiezie w prezencie same fantastyczne zabawki i kolorowanki.

Wujek jako główny bohater body dla niemowląt

Maluch z napisem o Wujku na froncie ciuszka wywoła uśmiech na jego twarzy. To wygodne dla dziecka ubranka dodatkowo opatrzone sympatycznym napisem. Odbieramy je jako przysłowiowe pieczenie dwóch pieczeni na jednym ogniu. Niemowlę zyskuje komfortowe wdzianko, a Wujkowi może zakręcić się w oku łezka wzruszenia po przeczytaniu napisu na swój temat. Gdy Wujek przyjeżdża w odwiedziny do malucha i ujrzy szkraba w bodziaku z odpowiednim napisem, oszaleje z radości. Ubranie dziecka w bodziaka z napisami to tylko mały gest, ale za to jaki wymowny i przyjemny. Mówi wszystko o wdzięczności i sympatii rodziców i dziecka.

Czy body z napisami są wygodne dla niemowlaka?

W tej kategorii prezentujemy wersje z długim rękawem oraz z krótkim rękawem. Projektanci postarali się by napisy były wyraźne, czytelne, niezamazane. Literkom towarzyszą sympatyczne grafiki i aplikacje rodem z najpiękniejszej bajki, elementy przyrodnicze, ulubione dziecięce zwierzaki. Stawiamy na wygodę, komfort dziecka. Klasyczne, tradycyjne zapięcie na zatrzaski na jednym z ramion ułatwia wkładanie i zdejmowanie ubranka. Zatrzaski są wykonane z metalu i można na nich polegać. Wszystkie modele ubranek ze śmiesznymi napisami powstały w Polsce. Są wygodne dla dziecka bo powstają z najlepszych materiałów na podstawie najbardziej komfortowych wzorów i fasonów.

Kto kupuje body z napisem o Wujku?

Najczęściej na taki oryginalny zakup decydują się rodzice dziecka, którzy w ten sposób chcą podziękować za opiekę, zainteresowanie, poświęcony czas. Niemowlak zyskuje super bodziaka zakładanego na codzienny spacer, zabawę, i drzemki. A Wujek otrzymuje życzliwy przekaz bo jakże tu się nie wzruszyć czytając napis: Rany Julek, trafił mi się najlepszy na świecie Wujek! Często także zakupu ubranek z napisem dokonuje sam zainteresowany chcąc podarować bobasowi coś niebanalnego tylko od siebie i związanego ze sobą. Zdecydowanie Ciocie mają czego zazdrościć, choć i one doczekały się całego zbioru śmiesznych napisów na ciuszkach dla najmłodszych. Ubranka niemowlęce ze śmiesznymi napisami to już ważny, odrębny sektor mody dla dzieci. Z każdym sezonem rośnie w siłę za sprawą nowych, żartobliwych napisów w języku polskim.

Kiedy założyć dziecku body o Wujku?

W zasadzie jest to zwykły klasyczny bodziak, najczęściej czysto bawełniany o komfortowym kroju, zazwyczaj ze ściągaczami przy rękawkach w wersjach jesienno-zimowych body. Modele letnie mają proste rękawy. Tego typu ciuszki mają raczej codzienny charakter więc są idealne jako strój codzienny bobasa do zestawienia z półśpiochami bawełnianymi, wszelkimi wygodnymi spodniami dziecięcymi, spódniczkami i legginsami dziecięcymi. Niespecjalnie nadają się jako podkład dla sukienki bo wtedy ten sympatyczny napis zostaje zasłonięty przez karczek sukienki.