Eleganckie ubranka dla niemowląt przydadzą się podczas ważnych uroczystości, specjalnych okazji i wydarzeń, kiedy to już sam strój pokazuje szacunek i podkreśla doniosłość okoliczności. Nie na wszystkich wydarzeniach można pojawić się w dresach. Wtedy do akcji wkraczają eleganckie ubranka dla niemowlaka. Przyjęło się, że to biel gra pierwsze skrzypce w takich sytuacjach. Biel niesie ze sobą klasyczną elegancję. Często łączona bywa z granatem, czernią, czy grafitowym szarym tworząc galową odsłonę ubrania. Ale niekoniecznie. Czasem wystarczy szykowny krój, wytworna tkanina. W takim wydaniu niemowlak gotowy jest na Święta, ważne spotkanie rodzinne, Chrzest Święty, lub inne nie mniej ważne spotkania. Wiemy, że rodzice nie przepadają za białym kolorem w wyprawce niemowlaka bo nie jest praktyczny. Jednak w eleganckim wydaniu niemowlak w bieli wygląda naprawdę wspaniale.

Ubranka do zadań specjalnych - eleganckie i szykowne

Nasz sklep wie jak trudno dobrać jest galowy strój dla niemowlęcia. Nie może być sztywny, szorstki, gryzący, niewygodnie skrojony, ciasny, uciskający w miejscach zszycia. Oferujemy produkty w wydaniu eleganckim z długim i z krótkim rękawem, które swoją wygodą dorównują codziennej odzieży. Nie musimy już chyba dodawać, że powyższe pozycje powstały w Polskich pracowniach krawieckich. Body koszulowe choć może kojarzyć się z mało wygodną dorosłą koszulą garniturową, tak naprawdę zostało obmyślone przez projektantów mody tak, by dziecko nie czuło różnicy między strojem, który nosi podczas codziennej zabawy, a eleganckim wyjściowym strojem.

Szykowny strój dla chłopca

Gdy przychodzą urodziny, ważne rodzinne spotkanie, Święta, nawet maluszek potrzebuje wyjątkowego ubrania odmiennego od codziennego stroju. Z pomocą przychodzą stylowe bodokoszule. Niektóre galowe białe z muszką lub krawatem, a inne w modną krateczkę lub paski. Każde body koszulowe ma w sobie szyk i oryginalny styl bo ma kołnierzyk, mankiety, i jest rozpinane na całości ubranka jak całkiem dorosła tradycyjna koszula. Do wspaniałych bodziaków wystarczy dobrać granatowe spodenki i wyjściowy strój dla bobasa gotowy. Bodokoszule mimo, że eleganckie, to są przede wszystkim szalenie wygodne dla dziecka. Nie krępują ruchów maluszka i zapewniają pełną swobodę podczas zabawy i drzemki.

Elegancka kreacja dla dziewczynki

Przyjęło się, że elegancki strój dla dziewczynki to tradycyjnie galowy zestaw białej koszulki czy body, i granatowej spódniczki. I takie klasyczne stylizacje czekają na półkach w naszym sklepie. Proponujemy także cudowne tiulowe spódniczki i galowe sukienki dla dziewczynek. Sukienki dziewczęce bazujące na grze bieli i granatu z akcentami czerwieni sprawdzą się tu doskonale. Klasyczne białe body i białe rajstopki mogą być bazą dla eleganckiego ubrania na wyjątkowo ważną uroczystość. Liczy się jedno: wygoda niemowlaka. Dziecko musi dobrze czuć się w ubranku podczas zabawy i podczas dziennej drzemki. Nasze eleganckie ubranka dla dziewczynki zapewniają komfort i pełną swobodę.