*) Cena przekreślona to najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Eleganckie ubranka dla niemowląt przydadzą się podczas ważnych uroczystości, specjalnych okazji i wydarzeń, kiedy to już sam strój pokazuje szacunek i podkreśla doniosłość okoliczności. Nie na wszystkich wydarzeniach można pojawić się w dresach. Wtedy do akcji wkraczają eleganckie ubranka dla niemowlaka. Przyjęło się, że to biel gra pierwsze skrzypce w takich sytuacjach. Biel niesie ze sobą klasyczną elegancję. Często łączona bywa z granatem, czernią, czy grafitowym szarym tworząc galową odsłonę ubrania. Ale niekoniecznie. Czasem wystarczy szykowny krój, wytworna tkanina. W takim wydaniu niemowlak gotowy jest na Święta, ważne spotkanie rodzinne, Chrzest Święty, lub inne nie mniej ważne spotkania. Wiemy, że rodzice nie przepadają za białym kolorem w wyprawce niemowlaka bo nie jest praktyczny. Jednak w eleganckim wydaniu niemowlak w bieli wygląda naprawdę wspaniale.

Ubranka do zadań specjalnych - eleganckie i szykowne

Nasz sklep wie jak trudno dobrać jest galowy strój dla niemowlęcia. Nie może być sztywny, szorstki, gryzący, niewygodnie skrojony, ciasny, uciskający w miejscach zszycia. Oferujemy produkty w wydaniu eleganckim z długim i z krótkim rękawem, które swoją wygodą dorównują codziennej odzieży. Nie musimy już chyba dodawać, że powyższe pozycje powstały w Polskich pracowniach krawieckich. Body koszulowe choć może kojarzyć się z mało wygodną dorosłą koszulą garniturową, tak naprawdę zostało obmyślone przez projektantów mody tak, by dziecko nie czuło różnicy między strojem, który nosi podczas codziennej zabawy, a eleganckim wyjściowym strojem. Dodatkowo, eleganckie ubranka niemowlęce wcale nie muszą być drogie. Równie dobrze sprawdzą się dobrej jakości tanie ubranka dla niemowląt.

Szykowny strój dla chłopca

Gdy przychodzą urodziny, ważne rodzinne spotkanie, Święta, nawet maluszek potrzebuje wyjątkowego ubrania odmiennego od codziennego stroju. Z pomocą przychodzą stylowe bodokoszule. Niektóre galowe białe z muszką lub krawatem, a inne w modną krateczkę lub paski. Każde body koszulowe ma w sobie szyk i oryginalny styl bo ma kołnierzyk, mankiety, i jest rozpinane na całości ubranka jak całkiem dorosła tradycyjna koszula. Do wspaniałych bodziaków wystarczy dobrać granatowe spodenki i wyjściowy strój dla bobasa gotowy. Bodokoszule mimo, że eleganckie, to są przede wszystkim szalenie wygodne dla dziecka. Nie krępują ruchów maluszka i zapewniają pełną swobodę podczas zabawy i drzemki. Ciekawym elementem garderoby niemowlaka jest także kamizelka niemowlęca. To świetny dodatek do białego body koszulowego z muszką.

Elegancka kreacja dla dziewczynki

Przyjęło się, że elegancki strój dla dziewczynki to tradycyjnie galowy zestaw białej koszulki czy body, i granatowej spódniczki. I takie klasyczne stylizacje czekają na półkach w naszym sklepie. Proponujemy także cudowne tiulowe spódniczki i galowe sukienki dla dziewczynek. Sukienki dziewczęce bazujące na grze bieli i granatu z akcentami czerwieni sprawdzą się tu doskonale. Klasyczne białe body i białe rajstopki mogą być bazą dla eleganckiego ubrania na wyjątkowo ważną uroczystość. Liczy się jedno: wygoda niemowlaka. Dziecko musi dobrze czuć się w ubranku podczas zabawy i podczas dziennej drzemki. Nasze eleganckie ubranka dla dziewczynki zapewniają komfort i pełną swobodę. Najnowszych ubranek dla niemowląt możecie szukać w dziale nowości.