Przepraszamy.

Nie znaleziono produktów pasujących do wybranej kategorii.

*) Cena przekreślona to najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Dzień Babci przypada na 21 stycznia. Święto zostało stworzone by uhonorować Babcię. W ten zimowy ponury czas warto rozświetlić uśmiechem twarz Babuni ubierając wnuki w ubranka z napisem o Babci. Święto tak wyjątkowej osoby w życiu dziecka jaką jest Babcia przypada tylko raz w roku więc trzeba je hucznie świętować, celebrować i okazywać Babci wdzięczność, uczucie niosąc w dłoni bukiet kwiatów i prezenty. Strój podkreśli tylko fakt, że cała rodzina przygotowywała się na babciną uroczystość wcześniej, a dobór ubrania nie jest przypadkowy. Babcia doceni sam gest, pomysł i ucieszy się z pamięci o niej i odwiedzin wnucząt.

Oprócz laurki i kwiatka

Czyż to nie pomysłowy dodatek do prezentu na ten wyjątkowy dzień? Takie święto jest tylko raz w roku, a Babcia gra niezwykle ważną rolę w życiu dziecka. To tylko ciuszki niemowlęce z napisami, ale jakie wymowne i przekazujące jasną wiadomość od kochających wnucząt. Warto dodać je do przepięknego kwiatka i obowiązkowej laurki. Wnusio lub wnusia ubrane w ciuszki z napisami o ukochanej Babci zaskoczą seniorkę w miły sposób i podkreślą jak ważna jest dla rodziny.

Jakie są ubranka niemowlęce z napisem o Babci?

To stroje do zadań specjalnych. Muszą być jednocześnie super wygodne dla maluszka, a na dodatek spełniać funkcję nośnika wiadomości dla bliskiej osoby. W znakomitej większości bodziaki uszyto z bawełny 100% więc komfort dziecka jest od razu zapewniony. Samo body jest przecież jednym z najwygodniejszych ubranek dla niemowląt. Napis na przodzie ubranka nawiązuje do Babci: do jej cech charakteru, zachowania, życzliwości i miłości do wnucząt. Jedno skromne ubranko, a tak wiele możliwości. Body z napisami można zestawić ze spodniami lub ze spódniczką. Sukienka dziewczęca z karczkiem nie sprawdzi się w tym przypadku bo karczek zasłoni cały napis. Podobnie sprawa ma się ze spodniami ogrodniczkami.

Kiedy niemowlak założy body okolicznościowe z napisem?

To wspaniały strój na datę 21 stycznia, kiedy przypada Dzień Babci. Jednak bodziaka niemowlak może nosić w każdy inny dzień, zakładać na czas odwiedzin u Babci lub jej odwiedzin w domu wnucząt. To wygodny codzienny strój. Napis na nim nie ogranicza go tylko do założenia jeden raz dnia 21 stycznia. Owszem, wypada zdjąć bodziaka z napisem o Babci 22 stycznia, kiedy przypada Dzień Dziadka. Ale na święto Dziadka proponujemy już innego bodziaka.