Dzień Dziadka to wyjątkowe święto przypadające na 22 stycznia, tuż po dniu uroczystości Babci. Ciemny styczniowy czas przynosi sympatyczne powody do świętowania. Najpierw okazujemy wdzięczność i miłość kochanej Babuni, a już dzień później spieszymy z życzeniami dla Dziadziusia. I od razu okazuje się, że styczeń wcale nie jest taki zły!

22 stycznia - świętujemy razem z Dziadkiem

Wnuki odziane w stosowne stroje z napisami o Dziadku to będzie niezapomniany widok i piękne wspomnienie dla seniora. Poczuje się doceniony i z pewnością wzruszy się. Ubranka z napisem o Dziadku to oryginalny pomysł w połączeniu z tradycyjnym kwiatkiem i laurką dla Dziadunia. Ubranka te są wygodne dla dziecka, a napis na nich umieszczony przykuje uwagę Dziadka, rozśmieszy, wzruszy. Napisy odwołują się do charakteru Dziadka, jego cech i talentów. Są życzliwe, sympatyczne, niosą wdzięczność, miłość, uznanie dla doświadczenia i wiedzy Dziadzia. Malutki wnusio lub wnusia ubrana w bodziaka z napisem po polsku o Dziadku sprawią mu wiele przyjemności, dostarczą chwil pełnych wzruszenia. Dzień wcześniej biegliście z laurką na Dzień Babci, a dzisiaj pora na podarunki z okazji Dnia Dziadka.

Kiedy założyć niemowlakowi ubranka z napisem na Dzień Dziadka?

To ciuszki, które przydadzą się nie tylko 22 stycznia. Nie jest to zakup na jeden raz. Bawełniane body niemowlęce okraszone napisami można zakładać także, gdy Dziadek przychodzi w odwiedziny do wnucząt, lub wnuki odwiedzają seniora. Nie różnią one się niczym od tradycyjnych bodziaków więc nadają się do codziennej stylizacji dla niemowlaka. Większość modeli projektanci stworzyli z bawełny 100%. Produkty widoczne wyżej są wyselekcjonowane specjalnie pod kątem uroczystego Dnia Dziadka. Powstały z myślą o wygodzie dzieci, ale także z przekonaniem, że mogą komuś sprawić przyjemność. To odzież pełna dobrych życzeń i emocji.