Wszystkie dostępne komplet body i pół¶piochy rozmiar 56 w naszym sklepie internetowym.

Komplet body i pół¶pioszki rozmiar 56 to ubranka dla noworodka od urodzenia do około pierwszego roku życia. Doskonale dobrane do siebie body niemowlęce i wygodne pół¶pioszki to gotowy komplet ubranek dla maluszka noworodka. Zarówno body, jak i pół¶pioszki często występuj± na szczytach list wyprawkowych.

Tutaj mamy do czynienia już z dopasowanymi do siebie ciuszkami więc nie trzeba dobierać ubranek pod k±tem koloru, wzorów, i tkaniny. Komplety niemowlęce uszyte s± z bawełny więc idealnie nadaj± się dla noworodka bo nie podrażniaj± delikatnej skóry. Od rozmiaru 56 mamy zwykle zaczynaj± kompletować wyprawkę. Body i pół¶piochy w rozmiarze 56 idealnie nadaj± się na pocz±tek. Można je spakować do torby szpitalnej na czas po narodzinach. Przydadz± się w szpitalu na oddziale noworodkowym.

Body i pół¶pioszki dla dziewczynki - rozmiar 56

Ubranka w rozmiarze 56 to pocz±tkowe ciuszki dla noworodka. Body w rozmiarze 56 najczę¶ciej maj± krój kopertowy. Body kopertowe nie musi być zakładane przez głowę więc jest znacznie łatwiej założyć je noworodkowi. Pół¶piochy maj± szeroki i wygodny pas, oraz ciepłe stopki. Komplety dla dziewczynek to przede wszystkim różowe projekty z falbankami, kwiatkami, haftami. Znajd± się też bardziej uniwersalne modele w pastelowych kolorach i minimalnych zdobieniach.

Body i pół¶pioszki dla chłopca - rozmiar 56

Noworodek zwykle zaczyna od garderoby w rozmiarze 56. Wygodne bodziaki i pół¶piochy to bardzo komfortowe i wymarzone rozwi±zanie na pocz±tek. Plecy noworodka s± zawsze zakryte, nic się nie przesuwa i odkrywa, a stopy dziecka utrzymane s± w cieple. Komplety dostępne s± w typowo chłopięcych kolorach.