Wszystkie dostępne komplet body i pół¶piochy rozmiar 68 w naszym sklepie internetowym.

Wraz z rozmiarem 68 maluszek kończy etap bycia noworodkiem i zaczyna być niemowlakiem. Bardzo interesuje go otoczenie, jest ciekawy ¶wiata i zaczyna być ruchliwy. Intensywnie ćwicz± r±czki i nóżki. Taki etap wymaga wygodnych ubranek niekrępuj±cych ruchów dziecka. Takie wła¶nie s± gotowe zestawy body i pół¶pioszków w rozmiarze 68.

Body niemowlęce daje komfort i ciepło, a pół¶piochy to wygodne spodenki ze stopkami. Malucha w bodziaku i pół¶pioszkach łatwo jest przewin±ć. Ubranka s± przewiewne i bawełniane, nie s± sztywne. Komfort niemowlaka przede wszystkim!

Body i pół¶pioszki dla dziewczynki ? rozmiar 68

Mała dziewczynka nosz±ca rozmiar 68 ma w czym wybierać. Wspaniałe komplety z przewag± różu to najczę¶ciej spotykane ubranka na tej półce rozmiarowej. Doskonale do siebie dopasowane ciuszki s± wykonane z bawełny więc przyjazne dla skóry dziecka. Projekty zawieraj± typowo dziewczęce akcenty jak hafty, bufki, falbanki, kroszetki, elementy brokatowe.

Body i pół¶pioszki dla chłopca ? rozmiar 68

Mały chłopiec doceni komplety niemowlęce za wygodę. Kolorystyka i bajkowe postaci też będ± mu odpowiadały. Tutaj przeważaj± ciemniejsze i stonowane kolory z minimaln± ilo¶ci± zdobień. Pojawiaj± się typowo chłopięce motywy takie jak auta, ale też zwierzaki, czy super bohaterowie.