Body i pół¶pioszki w komplecie dla niemowl±t

Komplet składaj±cy się z body dla dzieci i pół¶pioszków niemowlęcych to godny następca kompletu typu ¶pioszki i kaftanik niemowlęcy. Body może być wykorzystywane w dowolnym innym zestawie, np. ze ¶pioszkami czy rajstopkami. Pół¶piochy natomiast oprócz do body z kompletu, pasuj± do każdego innego body czy bluzki, a nawet kaftanika. Widać, że ten duet może istnieć osobno, ale razem tworzy wyj±tkowo udan± parę ubranek dla niemowl±t.

Czy komplet body i pół¶piochów jest wygodny dla niemowlaka?

Taki komplet to nie tylko ubranka wygodne do noszenia dla maluszka. To także duża wygoda dla rodziców, którzy maluszka przebieraj± nawet kilka razy dziennie. Pół¶piochy dostępne s± w wersji bez stopek oraz ze stopkami. Do pół¶piochów doł±czone jest body z krótkim lub długim rękawem, które kolorystycznie i ze względu na wzór idealnie pasuje do pół¶pioszków. To poł±czenie body i pół¶piochów w jednym komplecie to zatem nie tylko wygodny zestaw, ale także ładne, tworz±ce spójn± estetycznie cało¶ć ubranka. Pół¶piochy pozwalaj± szybko niemowlę przewin±ć. Wystarczy zsun±ć bawełniane spodenki do kostek i rozpi±ć zatrzaski bodziaka w kroku i dostęp do pieluszki gotowy. W takim komplecie nic nie podwija się na plecach i nic dziecka nie uwiera, nie przeszkadza. To dzięki szerokiemu pasowi zastosowanemu w naszych pół¶pioszkach. Stopy niemowlęcia s± zawsze chronione przed chłodem, a w zimowe dni dodatkowo można na pół¶pioszki założyć skarpetki.

Komplety dla niemowl±t - ¶liczne gotowe ubranka dobrane w pary

Nasze body i pół¶piochy to niebanalne duety ciuszków. Nie s± dobrane przypadkowo. Projektanci staj± na wyżynach kreatywno¶ci by ta para ubranek pasowała do siebie jak ulał, uzupełniała się. Zwyczajowo motywy z body w jaki¶ sposób nawi±zuj± do bawełnianych spodenek, czasem kolorem, grafik±, haftem. Wszystko ze sob± współgra i widać, że te ciuszki s± sobie przeznaczone. Co nie oznacza, że nie można ich założyć maluszkowi oddzielnie, body niemowlęce zestawiaj±c ze ¶pioszkami, lub pół¶piochy z kaftanikiem dla niemowl±t. Niekiedy do tego zgranego duetu doł±czaj± ¶liczne czapeczki niemowlęce. Je¶li nie wiecie, które body będzie pasowało do pół¶piochów to szipszopowe komplety niemowlęce wyręcz± Was w wyborze.

Bezpieczne ubranka - kolorowe komplety dla chłopca i dziewczynki

Nasze body i pół¶piochy uszyto z najwyższej jako¶ci materiałów w Polsce. Bezpieczne zatrzaski już dawno zast±piły mniej bezpieczne guziczki. Bajeczne aplikacje zachwyc± dzieci i rodziców. Pół¶pioszki s± tak zaprojektowane by szeroki pas nie uciskał brzuszka niemowlęcia. Body s± wygodne i praktyczne. Napki na ramieniu to znaczne ułatwienie podczas ubierania bobasa. Rozpięcie w kroku to z kolei usprawnienie przewijania niemowlęcia. Warto zwrócić uwagę na staranno¶ć wykończenia ubranek. Żadna nitka nie jest tu przypadkowa. Projektanci dbaj± o wykończenie ciuszka przy szyi niemowlaka, ale nie tylko. Nic nie może podrażniać delikatnej skóry maleństwa. W takim komplecie maluch czuje się komfortowo, a wygl±da jednocze¶nie ¶wietnie!

Zobacz także: ¶pioszki