Body i pół¶pioszki w komplecie dla niemowl±t

Komplet składaj±cy się z body dla dzieci i pół¶pioszków niemowlęcych to godny następca kompletu typu ¶pioszki i kaftanik niemowlęcy. Body może być wykorzystywane w dowolnym innym zestawie, np. ze ¶pioszkami czy rajstopkami. Pół¶piochy natomiast oprócz do body z kompletu, pasuj± do każdego innego body czy bluzki.

Oferowane w naszym sklepie internetowym ubranka dziecięce wykonane s± z wysokiej jako¶ci materiałów, które nie uczulaj±. Stawiamy przede wszystkim na produkty polskie i wykonane w 100% z bawełny. Cenimy sobie jako¶ć, ale dbamy także o to, by sprzedawane przez nas ubrania dziecięce były dostępne dla naszych klientów w dobrych cenach. Dobrych, czyli niskich. Komplet body i pół¶piochy dostępny jest w naszej ofercie sprzedażowej już od 32zł.

Taki komplet to nie tylko ubranka wygodne do noszenia dla maluszka. To także duża wygoda dla rodziców, którzy maluszka przebieraj± nawet kilka razy dziennie. Pół¶piochy dostępne s± w wersji bez stopek oraz ze stopkami, w zależno¶ci od preferencji klientów. Do pół¶piochów doł±czone jest body z krótkim rękawem, które kolorystycznie i ze względu na wzór idealnie pasuje do pół¶pioszków. To poł±czenie body i pół¶piochów w jednym komplecie to zatem nie tylko wygodny zestaw, ale także ładne, tworz±ce spójn± estetycznie cało¶ć ubranka.

Nasz sklep internetowy oferuje szeroki wybór wzorów i kolorów kompletu typu body i pół¶piochy. Proponujemy zarówno ubrania kolorystycznie stonowane, jak i wyprodukowane w żywych, radosnych barwach. Posiadamy duży wybór wzorów i napisów ubranek dziecięcych, które pochodz± z popularnych bajek dla dzieci. Wszystko przy założeniu, że na pierwszym miejscu stawiamy wygodę dzieci i rodziców.

Zamówione produkty trafiaj± do naszych klientów mniej więcej w ci±gu jednego dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia. Sklep internetowy SzipSzop oferuje bezpieczne, szybkie i tanie zakupy dla tych, którzy ceni± sobie wysok± jako¶ć produktów, dobr± cenę i szybki czas dostawy pod wskazany przy zamówieniu adres. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasz± galeria zdjęć oraz do składania zamówień za po¶rednictwem naszej strony internetowej. Udanych zakupów!

Komplety dla niemowl±t - ¶liczne gotowe ubranka dobrane w pary

Nasze body i pół¶piochy to niebanalne duety ciuszków. Nie s± dobrane przypadkowo. Projektanci staj± na wyżynach kreatywno¶ci by ta para ubranek pasowała do siebie jak ulał, uzupełniała się. Zwyczajowo motywy z body w jaki¶ sposób nawi±zuj± do bawełnianych spodenek, czasem kolorem, grafik±, haftem. Wszystko ze sob± współgra i widać, że te ciuszki s± sobie przeznaczone. Co nie oznacza, że nie można ich założyć maluszkowi oddzielnie, body zestawiaj±c ze ¶pioszkami, lub pół¶piochy z kaftanikiem dla niemowl±t. Niekiedy do tego zgranego duetu doł±czaj± ¶liczne czapeczki niemowlęce. Je¶li nie wiecie, które body będzie pasowało do pół¶piochów to szipszopowe komplety niemowlęce wyręcz± Was w wyborze.

Bezpieczne ubranka - kolorowe komplety dla chłopca i dziewczynki

Nasze body i pół¶piochy uszyto z najwyższej jako¶ci materiałów w Polsce. Bezpieczne zatrzaski już dawno zast±piły mniej bezpieczne guziczki. Bajeczne aplikacje zachwyc± dzieci i rodziców. Pół¶pioszki s± tak zaprojektowane by szeroki pas nie uciskał brzuszka niemowlęcia. Body s± wygodne i praktyczne. Napki na ramieniu to znaczne ułatwienie podczas ubierania bobasa. Rozpięcie w kroku to z kolei usprawnienie przewijania niemowlęcia. Warto zwrócić uwagę na staranno¶ć wykończenia ubranek. Żadna nitka nie jest tu przypadkowa. Projektanci dbaj± o wykończenie ciuszka przy szyi niemowlaka, ale nie tylko. Nic nie może podrażniać delikatnej skóry maleństwa. W takim komplecie maluch czuje się komfortowo, a wygl±da jednocze¶nie ¶wietnie!

Zobacz także: body, pół¶piochy, ¶pioszki