Majtki poporodowe - akcesoria higieniczne dla Mamy do szpitala

Majtki porodowe zaprojektowano specjalnie na czas po trudach porodu w szpitalu i w domu na okres połogu. Jednorazowe majtki pakowane w opakowania zbiorcze zawierające siedem sztuk pozwalają Mamie skupić się na najważniejszej osobie czyli na noworodku, a nie na praniu bielizny w szpitalu. Wykorzystaną bieliznę jednorazową wyrzuca się do kosza szpitalnego podobnie jak pieluszki jednorazowe czy podpaski poporodowe.

Wyprawka dla mamy do szpitala

Kategoria Matki Poporodowe zawiera artykuły higieniczne dedykowane kobietom ciężarnym, kobietom po porodzie, i w połogu. Majtki jednorazowe przydadzą się Mamom na czas pobytu w szpitalu oraz po porodzie. To wygodna, jednorazowa lub wielorazowa bielizna dla kobiet przystosowana na czas okołoporodowy.

Dostępne są również wielorazowe majtki siateczkowe pakowane po dwie sztuki w opakowaniu. Bielizna tego typu oddycha i wystarczy uprać ją mydłem pod szpitalnym kranem. Bardzo szybko także schnie i jest ponownie gotowa do użytku. Majtki poporodowe wielorazowe są bardziej przyjazne środowisku. Warto włożyć je do szpitalnej torby przygotowanej na czas porodu i połogu.