Majtki poporodowe - akcesoria higieniczne dla Mamy do szpitala

Majtki porodowe zaprojektowano specjalnie na czas po trudach porodu w szpitalu i w domu na okres połogu. Jednorazowe majtki pakowane w opakowania zbiorcze zawierające siedem sztuk pozwalają Mamie skupić się na najważniejszej osobie czyli na noworodku, a nie na praniu bielizny w szpitalu. Wykorzystaną bieliznę jednorazową wyrzuca się do kosza szpitalnego podobnie jak pieluszki jednorazowe czy podpaski poporodowe.

Kategoria Matki Poporodowe zawiera artykuły higieniczne dedykowane kobietom ciężarnym, kobietom po porodzie, i w połogu. Majtki jednorazowe przydadzą się Mamom na czas pobytu w szpitalu oraz po porodzie. To wygodna, jednorazowa lub wielorazowa bielizna dla kobiet przystosowana na czas okołoporodowy.

Dostępne są również wielorazowe majtki siateczkowe pakowane po dwie sztuki w opakowaniu. Bielizna tego typu oddycha i wystarczy uprać ją mydłem pod szpitalnym kranem. Bardzo szybko także schnie i jest ponownie gotowa do użytku. Majtki poporodowe wielorazowe są bardziej przyjazne środowisku. Warto włożyć je do szpitalnej torby przygotowanej na czas porodu i połogu.