Nowoczesne rozwiązania dla rodziców - efektywna pielęgnacja i wygoda dla dziecka

Poszukując sprawdzonych i skutecznych rozwiązań, które ułatwią codzienną opiekę nad niemowlakiem, jak również zapewnią mu komfort, warto zainteresować się prezentowaną ofertą. Dostępne w sklepie internetowym SzipSzop akcesoria i ubrania niemowlęce wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Gwarantują więc nie tylko bezpieczeństwo, ale również wygodę najbardziej wymagającym maluchom.

odbijak-ochronny-na-ramie-piaskowy-w-serduszka-sliniak-dla-dziecka-na-ramie-rodzica

Odbijak ochronny na ramię piaskowy w serduszka - śliniak dla dziecka na ramię rodzica

Rewelacyjny pomysł spełniający oczekiwania wielu rodziców. Odbijaczek znacznie ułatwia codziennie życie, odbijanie maluszka, i pomaga gdy problemem są częste ulewania. Do tej pory mama czy tata przekładali sobie przez ramię pieluchę...

Cena: 14.00 PLN

Odbijaki dla niemowląt

Na szczególną uwagę zasługują odbijaki, których specyfika odpowiada na potrzeby każdego z rodziców. Ich przeznaczeniem jest ochrona odzieży rodzica lub opiekuna, który na swoim ramieniu trzyma dziecko po posiłku. Wiadomo bowiem, że niejednokrotnie podczas odbijania, maluchowi ulewa się odrobina spożytego pokarmu - jest to wyjątkowo niepożądane z punktu widzenia rodzica, którego ubranie zostaje wtedy zabrudzone. Właśnie z myślą o podobnych sytuacjach powstały odbijaki, które dostępne są w asortymencie sklepu SzipSzop. Zapewniają one skuteczną ochronę ubrania, jak również z uwagi na swoją miękkość i delikatność, gwarantują zabezpieczenie wrażliwej skóry dziecka.

Co wybrać dla ulewającego niemowlaka: pieluszkę tetrową czy odbijak?

Zobacz także: śliniaki, pieluszki flanelowe i tetrowe