Okrycia kąpielowe dla niemowląt - wygoda podczas kąpieli

Ktokolwiek wymyślił okrycie kąpielowe zasługuje na słowa pochwały. Doszyty do tkaniny kapturek ochrania główkę maluszka po kąpieli. Kapturkiem wytrzemy dziecku skórę głowy i podsuszymy nieco włosy. Materiał jest miękki, dobrze chłonie wodę i delikatnie osusza skórę dziecka. Podczas wycierania bobasa kapturek pozostaje na głowie zapewniając komfort termiczny.

Bajeczne wzornictwo ręczników sprawia, że niemowlę chętnie poddaje się pielęgnacji. Grafika lub hafty na okryciach nawiązują do ulubionych dziecięcych postaci, wesołych zwierzątek, lub elementów natury.

Ręczniki kąpielowe w łazience, na basenie, i na plaży

Okrycie kąpielowe przydaje się nie tylko podczas kąpieli w warunkach domowych. Zabierzemy je ze sobą na basen na lekcje oswajania się z wodą, pływaniem. Doskonale sprawdzi się również latem po kąpieli w morzu lub w jeziorze. Warto mieć kilka sztuk ręcznika dla niemowląt pod ręką. Okrycie jest miękkie i delikatnie traktuje skórę niemowlaka. Z okryciami z SzipSzop.pl harce w wodzie podczas kąpieli i szaleństwa nad brzegiem wakacyjnego morza pozostają czystą przyjemnością dla dziecka.

Co wybrać dla niemowlaka: zwykły ręcznik czy okrycie kąpielowe z kapturkiem dla niemowląt?