Wszystkie dostępne pół¶piochy rozmiar 56 w naszym sklepie internetowym.

Pół¶pioszki w rozmiarze 56 to super spodenki dla noworodka. Rozmiar 56 dzieci nosz± od urodzenia do ukończenia mniej więcej pierwszego miesi±ca życia. To pocz±tkowe ubranko jest idealne dla noworodka i stanowi jeden z podstawowych ciuszków w wyprawce dla noworodka.

Mama pakuje pół¶piochy do torby szpitalnej z wyprawk±, potrzebnej na czas porodu i pobytu na oddziale noworodkowym szpitala. Pół¶pioszki wyróżniaj± się szerokim pasem nieuciskaj±cym brzuszka maleństwa oraz wszytymi stopkami, które zastępuj± skarpetki niemowlęce. Zastępuj± z powodzeniem spodnie niemowlęce.

Pół¶pioszki rozmiar 56 - wyprawka dla noworodka

Ubranka w rozmiarze 56 to podstawa wyprawki. Pół¶piochy w tym rozmiarze stanowi± doskonały duet z body kopertowym lub koszulk± niemowlęc±. Pasuj± zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Nie posiadaj± rozpięcia w kroku, ale bardzo łatwo się je ¶ci±ga do zmiany pieluszki. Na bawełniane stopki można założyć dodatkowo skarpetki lub materiałowe buciki-kapciuszki. Takie rozwi±zanie przyda się zim± i jesieni±. Pół¶pioszki zastępuj± również rajstopy. S± luĽne i wygodne dla noworodka.