Skarpetki frotte dla niemowląt

Obok wyrobów z bawełny w asortymencie naszego sklepu internetowego posiadamy duży wybór wysokiej jakości niemowlęcych skarpetek frotte, które doskonale sprawdzają się do noszenia już od pierwszych dni życia noworodka. Są ciepłe, miękkie i jednocześnie niezwykle przyjemne w dotyku, zapewniając małym stópkom wysoki komfort noszenia i skutecznie chroniąc je przed zmarznięciem.

Jak powstają skarpetki frotte?

Do produkcji oferowanych przez nas skarpetek dla niemowląt została użyta wysokiej jakości tkanina frotte przyjazna dla stóp małych dzieci, która jest materiałem z okrywą pętelkową, wytwarzaną na specjalnych krosnach. Szczególne znaczenie ma tutaj osnowa pętelkowa, która jest wykonywana z przędzy miękkiej, chłonnej, puszystej i zarazem niebywale elastycznej. W ten sposób powstaje tkanina, która doskonale sprawdza się nie tylko do produkcji skarpet, ale także ręczników, płaszczy kąpielowych, bielizny pościelowej itp.

Skarpetki z systemem abs zawsze przydatne

Nasza oferta obejmuje skarpetki niemowlęce dostępne w szerokiej gamie kolorów, wzorów oraz rozmiarów, które w żaden sposób nie uciskają małych stópek i zapewniają im poczucie ciepła. Wśród nich znajdują się między innymi wyroby z systemem ABS, dzięki któremu skarpety są antypoślizgowe, zwiększając tym samym bezpieczeństwo malucha, zwłaszcza podczas stawiania pierwszych, często nieporadnych jeszcze kroków. Tego typu produkty posiadają na spodzie specjalny silikon, który wspomaga koordynację ruchową oraz pozwala dziecku na stabilne poruszanie się nawet po śliskich powierzchniach.