Kolorowe śliniaczki dla każdego maluszka

Koniec z poplamionymi ubraniami! Koniec z plamami nie do usunięcia. Tarta marchewka już rodzicom nie straszna! Wszystko zabezpieczy praktyczny śliniak idealny na czas ząbkowania, podczas ulewania, i próbowania nowych smaków kulinarnych przez maluszka.

Śliniaka nie trzeba wiązać bo ma wygodne dla dziecka i dla rodzica zapięcie na rzep. Dzięki temu zakładanie i ściąganie śliniaka to chwila. Polecamy zrobić zapas śliniaków z SzipSzop.pl bo przydają się w naprawdę dużych ilościach. Projektanci i tutaj zadbali by kolorowa grafika przykuwała wzrok niemowlaka i pobudzała jego wyobraźnię.

Śliniaki dla dorosłych i starszych dzieci - wybór większego rozmiaru

Te śliniaki są znacznie większe niż typowe śliniaki niemowlęce. Skierowane są do zupełnie innego odbiorcy. Ich zadaniem jest ochrona ubrań osób starszych, chorych, niepełnosprawnych. Chętnie korzystają z nich także starsze dzieci, które potrzebują większego rozmiaru śliniaka niż ten dla niemowląt. Podkreślamy wygodne zapięcie na rzep i łatwość czyszczenia takiego śliniaka. Kolorystyka takich śliniaków odbiega też znacznie od tej niemowlęcej.

Sklep internetowy SzipSzop zaprasza do zapoznania się z jego bogatą ofertą, która obejmuje szeroki wybór ubranek i innych akcesoriów, nie tylko odzieżowych. W asortymencie sklepu dostępne są zarówno ubrania niemowlęce, jak i komplety pościelowe, okrycia kąpielowe i śliniaki. To właśnie bogaty wybór śliniaków prezentowany jest w tej ofercie. Występują one w przeróżnych wersjach kolorystycznych i zdobione są rozmaitymi motywami, nawiązującymi do dziecięcych zainteresowań. Możliwy jest zakup śliniaków dedykowanych dziewczynkom lub chłopcom, jak również modeli uniwersalnych.

Śliniaki w różnych rozmiarach

Sklep oferuje możliwość nabycia śliniaków w dużym rozmiarze - dedykowane są one starszym dzieciom, młodzieży i dorosłym, którzy z różnych przyczyn wymagają podobnego zabezpieczenia. Wszystkie dostępne modele zapinane są na rzepy, co zdecydowanie ułatwia ich użytkowanie. Są to akcesoria wielokrotnego użytku, które można bez problemu wyprać w pralce, dzięki czemu ich utrzymanie w czystości jest szczególnie proste.

Zobacz także: odbijaki dla niemowląt, pieluszki flanelowe i tetrowe