Śpioszki niemowlęce - rozmiar 56

Dzięki naszemu sklepowi na pewno uda Ci się skompletować garderobę dla oczekiwanego maluszka, bądź nowonarodzonego dziecka. Od czego zacząć? Na początek powinieneś zwrócić uwagę głównie na te elementy ubioru, które okażą się najbardziej uniwersalne - a takie bez wątpienia będą śpioszki dla niemowląt mogące pełnić rolę piżamki, ale także komfortowego ubrania na co dzień. Dobrze dobrane śpioszki sprawdzą się naprawdę wszędzie. Warto kupić kilka par na zmianę.

Chcąc skompletować praktyczny zestaw ubranek dla malucha, koniecznie musisz zwrócić uwagę na to, z czego zostały uszyte - w grę wchodzą tylko naturalne materiały. Delikatna, skłonna do podrażnień skóra niemowlęcia w zetknięciu z syntetycznymi tkaninami może ulegać otarciom lub nawet odparzeniom. Sprawdź też wszystkie szwy i elementy wykonane z innych tworzyw, w tym choćby guziczki. Nie mogą mieć one ostrych zakończeń czy stwarzać zagrożenia dla ubieranego w maluszka.

U nas uda Ci się znaleźć idealne śpioszki dla niemowląt - starannie uszyte z naturalnych tkanin, zdolne zapewnić dziecku komfort, bezpieczeństwo i pełną swobodę ruchów. Posiadamy ubrania w różnych rozmiarach - od 56 do większych, dzięki czemu z nami ubierzesz także noworodka. Szeroki wybór wzorów i kolorów z całą pewnością pozwoli Ci znaleźć coś idealnego dla Twego malucha niezależnie od płci. Polecamy serdecznie i życzymy udanych zakupów w szipszop.pl!