¦pioszki niemowlęce - rozmiar 56

Dzięki naszemu sklepowi na pewno uda Ci się skompletować garderobę dla oczekiwanego maluszka, b±dĽ nowonarodzonego dziecka. Od czego zacz±ć? Na pocz±tek powiniene¶ zwrócić uwagę głównie na te elementy ubioru, które okaż± się najbardziej uniwersalne - a takie bez w±tpienia będ± ¶pioszki dla niemowl±t mog±ce pełnić rolę piżamki, ale także komfortowego ubrania na co dzień. Dobrze dobrane ¶pioszki sprawdz± się naprawdę wszędzie. Warto kupić kilka par na zmianę.

Chc±c skompletować praktyczny zestaw ubranek dla malucha, koniecznie musisz zwrócić uwagę na to, z czego zostały uszyte - w grę wchodz± tylko naturalne materiały. Delikatna, skłonna do podrażnień skóra niemowlęcia w zetknięciu z syntetycznymi tkaninami może ulegać otarciom lub nawet odparzeniom. SprawdĽ też wszystkie szwy i elementy wykonane z innych tworzyw, w tym choćby guziczki. Nie mog± mieć one ostrych zakończeń czy stwarzać zagrożenia dla ubieranego w maluszka.

U nas uda Ci się znaleĽć idealne ¶pioszki dla niemowl±t - starannie uszyte z naturalnych tkanin, zdolne zapewnić dziecku komfort, bezpieczeństwo i pełn± swobodę ruchów. Posiadamy ubrania w różnych rozmiarach - od 56 do większych, dzięki czemu z nami ubierzesz także noworodka. Szeroki wybór wzorów i kolorów z cał± pewno¶ci± pozwoli Ci znaleĽć co¶ idealnego dla Twego malucha niezależnie od płci. Polecamy serdecznie i życzymy udanych zakupów w szipszop.pl!

¦pioszki niemowlęce rozmiar 56 to ubranka dla noworodka. Najczę¶ciej s± jednymi z pierwszych ubranek pakowanych przez Mamę do torby szpitalnej na czas porodu i pobytu na oddziale położniczo-noworodkowym. Rozmiar 56 ¶piochów przyda się zatem maluszkowi od urodzenia do mniej więcej ukończenia pierwszego miesi±ca życia. ¦piochy dla niemowl±t ¶wietnie sprawdz± się w duecie z kaftanikiem lub body. To rodzaj przedłużonych spodenek ze stopkami i zapięciem na rami±czkach. Przypominaj± trochę ogrodniczki, jednak szyje się je z tkaniny bawełnianej, najlepszej pod każdym względem dla dziecka.

¦pioszki rozmiar 56 - wyprawka dla noworodka przyjazna dziecku i rodzicom

Projektanci ubranek niemowlęcych postarali się o szereg ułatwień wbudowanych w tradycyjne ¶pioszki. Przede wszystkim, w kroku znajduj± się zatrzaski, które rodzice rozpinaj±, gdy trzeba noworodka przewin±ć. Dzięki zastosowaniu zatrzasków nie jest konieczno¶ci± zdejmowanie całego ciuszka - wystarczy rozpi±ć wygodne zatrzaski. Podobnie wygl±da sytuacja z zapięciem na rami±czkach. Gdy chcemy zmienić kaftanik lub body, wystarczy odpi±ć rami±czka i zmienić ubranko.