Śpioszki dla niemowląt - rozmiar 68

Skoro trafiłeś do sklepu online szipszop.pl, prawdopodobnie spodziewasz się dziecka lub właśnie zostałeś rodzicem. Cieszymy się razem z Tobą i służymy fachową radą w wyborze ubranek dla Twego malucha. Chcąc skompletować garderobę dla nowego członka rodziny, koniecznie musisz zwrócić uwagę na kilka kwestii. Na początek warto zastanowić się, co tak naprawdę okaże się potrzebne. Szafa niemowlęcia powinna zawierać w większości takie elementy ubioru, które będą uniwersalne i łatwe do połączenia z innymi - z body, kaftanikiem czy też bluzeczką. Według nas, po pierwsze warto zainwestować w kilka par starannie uszytych, bawełnianych śpioszków dla niemowląt. Sprawdzą się one i do spania, i na co dzień, dodatkowo będąc komfortowymi dla maluszka.

Zwróciliśmy uwagę na to, że warto zdecydować się na ubranka wykonane z bawełny. Dlaczego to takie istotne? Skóra noworodka, ale też kilkumiesięcznego dziecka jest bardzo cienka, delikatna, z łatwością można ją uszkodzić. Z tego względu śpioszki dla niemowląt muszą być uszyte z równie delikatnych, miękkich tkanin, które nie będą powodować podrażnień, otarć lub odparzeń. Naturalne materiały, w tym właśnie bawełna, są przewiewne i całkowicie bezpieczne dla maluszka. W naszej ofercie znajdują się tylko i wyłącznie ubranka najdoskonalszej jakości, które w żaden sposób nie zagrożą zdrowiu dziecka. Większość z nich powstało w Polsce, z rąk zaufanych i cenionych na rynku producentów. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

To już oficjalne! Twój maluszek wyrósł z okresu noworodkowego. To już nie noworodek, ale niemowlę. Pora na śpioszki w rozmiarze 68, które zaczną być potrzebne około 3 miesiąca życia niemowlaka. Śpioszki mają wszystko konieczne by bobasa przewinąć szybko i sprawnie. Projektanci wszyli w kroku zatrzaski, które można szybko rozpiąć, a po zmianie pieluszki zapiąć. To ciuszek wygodny dla dziecka i dla rodzica. Śpioszki niemowlęce wyjątkowo lubią się z kaftanikami. Zostały stworzone by razem iść przez pierwsze miesiące życia dziecka. Rodzice lubią też zestawiać śpioszki z body dla niemowląt, nie tylko tym o kroju kopertowym. Śpiochy w rozmiarze 68 zastępują spodnie niemowlęce i półśpiochy. Jednak w przypadku spodenek i półśpioszków przewijanie niemowlaka jest nieco bardziej skomplikowanie bo ubranka te trzeba zdjąć by zmienić pieluszkę. Śpioszki ułatwiają całą procedurę, a na dodatek są komfortowe dla niemowlaka.