Śpioszki dla niemowląt - rozmiar 86

Małe dzieci rosną w tempie, za którym ciężko nadążyć, dlatego ich garderoba musi nieustannie ulegać zmianom. Potrzeba zakupienia czegoś nowego uwidacznia się niemal co chwilę, dlatego warto na zaś uzupełnić szafę malucha o to, co na pewno okaże się niezbędne. Prawdopodobnie zaczniesz od śpioszków dla niemowląt, a to dlatego, że trudno o element ubioru kilkumiesięcznego dziecka, który byłby równie praktyczny. Śpioszki łatwo zestawić z innymi ciuszkami - body, kaftanikiem, bluzeczką, sweterkiem, a na dodatek sprawdzą się i do snu, i na co dzień.

Chcąc kupić dobre gatunkowo śpioszki dla niemowlęcia, koniecznie musisz zwrócić uwagę na materiał, z którego zostały one wykonane. Jeśli nie mamy do czynienia z 100% bawełną, ani żadną inną naturalną tkaniną, ubranko nie będzie nadawało się dla małego dziecka. Wrażliwa skóra malucha nie cierpi syntetycznych domieszek - w zetknięciu z nimi ulega podrażnieniom, otarciom oraz odparzeniom, które są bolesne dla niemowlęcia. Postaw na przewiewną, lekką i miękką bawełnę, która delikatnie otuli ciało dziecka, zapewni mu komfort i bezpieczeństwo.

W naszej ofercie znajdziesz niezwykle szeroki wybór starannie dobranych śpioszków dla niemowląt. Asortyment zawiera modele dla dziewczynek i dla chłopców dostępne w wielu różnych wzorach oraz wariantach kolorystycznych. Ubranka są starannie uszyte i estetyczne, a na dodatek w niskich cenach. Większość z nich pochodzi od polskich producentów, których artykuły były wielokrotnie testowane przez nas i przez klientów sklepu online szipszop.pl. Polecamy serdecznie i życzymy udanych zakupów!