¦pioszki niemowlęce dla chłopca i dziewczynki

¦pioszki niemowlęce to ubranka z długim stażem w wyprawce dla niemowl±t. To tradycyjne i sprawdzone ciuszki zakrywaj±ce nóżki i tułów dziecka, daj±ce przy tym ciepło i wygodę. Praktyczne zapięcie w kroku ułatwi przewijanie maluszka, a zatrzaski na rami±czkach uproszcz± ubieranie niemowlaka.

¦pioszki dla niemowl±t musz± być wykonane z jak najdoskonalszej jako¶ci tkanin. Delikatna skóra dziecka może ulec podrażnieniom, otarciom, a nawet zranieniom w kontakcie z ubraniami wykonanymi z materiałów z syntetycznymi domieszkami. Tkanina musi być całkowicie naturalna i przewiewna - dopiero taka może zapewnić niemowlęciu komfort, bezpieczeństwo i pełn± swobodę ruchów. Uwagę należy zwrócić również na solidno¶ć i staranno¶ć uszycia ubranek - szwy czy guziczki nie mog± odstawać ani być wykonane z materiałów stanowi±cych zagrożenie dla małego człowieka. Wszystkie ¶pioszki dla niemowl±t dostępne w ofercie SzipSzop.pl to ubrania, które wybrali¶my w trosce o dzieci naszych klientów. Zadbali¶my o to, by były w uszyte ze 100% bawełny, komfortowe, bezpieczne, ale też po prostu ładne. Szeroki wybór wzorów umożliwi dobór ¶pioszków dla chłopców i dla dziewczynek. Polecamy i życzymy udanych zakupów!

¦pioszki dla niemowl±t - wygoda sprawdzona przez pokolenia

¦pioszki to bez w±tpienia podstawa wyprawki dla niemowl±t. Jest to ciuszek ł±cz±cy odzież górn± z odzież± doln±. Bardzo przypominaj± ogrodniczki, tylko z doszytymi stopkami, zatrzaskami na rami±czkach i w kroku. Od ogrodniczek odróżnia je chociażby materiał, z którego s± uszyte czyli przyjazna dla dziecka bawełna. ¦piochy powstaj± także z weluru, froty, a nawet ciepłego polarku. ¦pioszki s± z dziećmi od zawsze, podobnie jak tradycyjne kaftaniki. To ubranie niemowlęce sprawdzone przez lata przez tyle Mam okazuje się bardzo przydatne w wyprawce.

Ubranka bezpieczne i cenione przez Mamy

Nasze ¶pioszki posiadaj± ułatwienia dla rodziców, takie jak napki wkomponowane w ciuszek na jego rami±czkach i w kroku. Szybko¶ć ubierania i przewijania ma znaczenie, szczególnie przy ruchliwym maluchu. Rozpięcie nap w kroku to tylko chwila i pieluszka zmieniona bez zdejmowania całego ubranka. Mamy doceniaj± zakryte plecki bobasa, co ¶pioszki gwarantuj±. Bawełniane ¶pioszki to gwiazdy wyprawki, które dbaj± o komfort dziecka i wygodę rodziców. Bawełna jest przewiewnym, oddychaj±cym materiałem więc skóra maluszka może nie obawiać się podrażnień, przegrzania. Nie ma tu odstaj±cych guzików i mało praktycznych wi±zań. Aplikacje ¶pioszków s± tak różne, tak bajkowe, kolorowe, że naprawdę jest z czego wybierać.

¦piochy w duecie

To ubranko od wielu pokoleń jest nierozł±czne z klasycznym kaftanikiem lub koszulk± niemowlęc±. Body niemowlęce nieco pomieszało szyki kaftanikowi. Mamy chętnie zestawiaj± body ze ¶piochami. Na body i ¶pioszki można założyć sweterek lub bluzę w zależno¶ci od temperatury i pogody. ¦pioszki szyte s± od rozmiaru 56 do rozmiaru 86, przy czym rozmiar 86 jest już rzadko¶ci±. Dla chłopców polecamy zestawienie bodokoszuli czyli body z kołnierzykiem i mankietami ze ¶pioszkami. Miejsce bodokoszuli może zaj±ć też zwykłe body polo z kołnierzykiem, które zazwyczaj ma trzy zatrzaski pod szyjk±. Dla dziewczynek szałowo prezentuje się kombinacja body z bufkami oraz ¶pioszków, lub jak w przypadku chłopców body polo z zaokr±glonym kołnierzykiem i obszyte ozdobnym haftem tzw. kroszetk±.

Zobacz także: komplety kaftaniki i ¶pioszki, komplety body i pół¶piochy, pół¶piochy

Czy ¶pioszki s± lepsze niż pół¶piochy?

Miejsce ¶pioszków w¶ród ubranek dla niemowl±t