¦piworki do spania - praktyczna wersja kołderki do łóżeczka niemowlęcego

W tej kategorii produktów dla dzieci znajduj± się niezwykle przydatne i praktyczne ¶piworki do spania dla dzieci. W takim ¶piworku dziecko nie ma możliwo¶ci odkrycia się, rozkopania tak jak w przypadku kołderki. ¦piworki dziecięce zapinane s± na zamek błyskawiczny i uszyte z ciepłego miękkiego polarka. ¦piworek do spania dla dzieci to praktyczny substytut kołdry dla niemowlaka.

Dla kogo przeznaczony jest ¶piworek do spania?

Wszyscy wiemy jak ruchliwe s± maluszki, i ile razy rodzice w nocy poprawiaj± niesforne kołderki i odkryte nóżki. Dla wszystkich pokonanych przez kołderki niemowlęce mamy praktyczne rozwi±zanie - ¶piworek dla niemowl±t do spania. Koniec z ci±gł± walk± z po¶ciel±! ¦piworek jest wygodny, ciepły, i przede wszystkim uniemożliwia dziecku odkrycie się. Łatwo go zdj±ć i założyć bo zapinany jest na zamek błyskawiczny.

Projektanci zadbali by miał on bajeczne wzornictwo przynosz±ce maluszkom najbardziej kolorowe sny. ¦piworki nie maj± rękawków i s± szyte w dwóch rozmiarach: 74-92 oraz 92-104. Na straży komfortu termicznego stoi miękki polar. Niemowlak ubrany w ¶piworek nigdy nie będzie miał odkrytych pleców i gołych stopek. Modele polarowe przeznaczone s± na jesień i zimę. Uwagę zwraca także bardzo staranne wykończenie ¶piworków za pomoc± wszytej ozdobnej lamówki. Każdy detal jest dopracowany i pasuje do siebie kolorystycznie.