W tej kategorii produktów dla dzieci znajduj± się niezwykle przydatne i praktyczne ¶piworki do spania dla dzieci. W takim ¶piworku dziecko nie ma możliwo¶ci odkrycia się, rozkopania tak jak w przypadku kołderki. ¦piworki dziecięce zapinane s± na zamek błyskawiczny i uszyte z ciepłego miękkiego polarka. ¦piworek do spania dla dzieci to praktyczny substytut kołdry dla niemowlaka. Dostępne s± już od rozmiaru 74 czyli dla dziecka 4-6 miesięcznego. Największy dostępny rozmiar kończy się na rozmiarze 104, który przypada mniej więcej na 3 rok życia dziecka. I niemowlak, i przedszkolak może skorzystać z licznych zalet ¶piworka do spania.

Dla kogo przeznaczony jest ¶piworek do spania?

Wszyscy wiemy jak ruchliwe s± maluszki, i ile razy rodzice w nocy poprawiaj± niesforne kołderki i odkryte nóżki. Dla wszystkich pokonanych przez kołderki niemowlęce mamy praktyczne rozwi±zanie - ¶piworek dla niemowl±t do spania. Koniec z ci±gł± walk± z po¶ciel±! Koniec walki z wiecznie odrzucon± na bok kołderk± w łóżeczku. ¦piworek jest wygodny, ciepły, i przede wszystkim uniemożliwia dziecku odkrycie się. Łatwo go zdj±ć i założyć bo zapinany jest na zamek błyskawiczny. Rozpinamy zamek i z łatwo¶ci± szybko zmieniamy niemowlęciu pieluszkę. Nawet nie trzeba dziecka wyjmować ze ¶piworka na czas przewijania. Wystarczy rozpi±ć zamek ciuszka. Po wypraniu szybko schnie bo wykonany jest z polaru, który łatwo oddaje wilgoć. Zim± wystarczy położyć go na grzejniku i ¶piworek szybko jest gotowy do ponownego użycia.

Kolorowe sny niemowlaka w wygodnym ¶piworku

Projektanci zadbali by ¶piworek miał bajeczne wzornictwo przynosz±ce maluszkom najbardziej kolorowe sny. Ma być nie tylko wygodny, ale i zaciekawić bobasa. Dlatego nasze ¶piworki maj± bajkowe duże wzory, przede wszystkim zwierzaki kochane przez dzieci. Maluszek podnosz±c nóżki do góry zwraca uwagę na postaci znajduj±ce się na materiale. ¦piworki nie maj± rękawków i s± szyte w dwóch rozmiarach: 74-92 oraz 92-104. Góra ¶piworka wygl±da w zasadzie jak cieplutka kamizelka. Na straży komfortu termicznego maleństwa stoi miękki polar. Niemowlak ubrany w ¶piworek nigdy nie będzie miał odkrytych pleców i gołych stóp. Modele polarowe przeznaczone s± na jesień i zimę. To soczysty, gruby polarek. Uwagę zwraca także bardzo staranne wykończenie ¶piworków za pomoc± wszytej ozdobnej lamówki. Każdy detal ubranka do spania jest dopracowany i pasuje do siebie kolorystycznie. Pod ¶piworek rodzice najczę¶ciej zakładaj± dziecku lekki pajacyk do spania w wersji z długim rękawem i długimi nogawkami z wszytymi stopkami. Pajacyk także szczelnie zakrywa plecy niemowlaka, a długi rękawek ubranka daje ciepło r±czkom. Zatrzaski w kroku pozwol± z łatwo¶ci± przewin±ć malucha. Starsze pociechy pod ¶piworek zakładaj± tradycyjn± piżamkę dziecięc±. Je¶li bluzka piżamy dla dzieci podwinie się, ¶piworek nadal będzie chronił plecy szkraba. ¦piworek to doskonały pomysł dla pełnych energii dzieci, dla których kołderka mogłaby nie istnieć.