Komplet body i półśpioszki rozmiar 56 to ubranka dla noworodka od urodzenia do około pierwszego roku życia. Doskonale dobrane do siebie body niemowlęce i wygodne półśpioszki to gotowy komplet ubranek dla maluszka noworodka. Zarówno body, jak i półśpioszki często występują na szczytach list wyprawkowych. Tutaj mamy do czynienia już z dopasowanymi do siebie ciuszkami więc nie trzeba dobierać ubranek pod kątem koloru, wzorów, i tkaniny. Komplety niemowlęce uszyte są z bawełny więc idealnie nadają się dla noworodka bo nie podrażniają delikatnej skóry. Od rozmiaru 56 mamy zwykle zaczynają kompletować wyprawkę. Body i półśpiochy w rozmiarze 56 idealnie nadają się na początek. Można je spakować do torby szpitalnej na czas po narodzinach. Przydadzą się w szpitalu na oddziale noworodkowym.

Body i półśpioszki dla dziewczynki - rozmiar 56

Ubranka w rozmiarze 56 to początkowe ciuszki dla noworodka. Body w rozmiarze 56 najczęściej mają krój kopertowy. Body kopertowe nie musi być zakładane przez głowę więc jest znacznie łatwiej założyć je noworodkowi. Półśpiochy mają szeroki i wygodny pas, oraz ciepłe stopki. Komplety dla dziewczynek to przede wszystkim różowe projekty z falbankami, kwiatkami, haftami. Znajdą się też bardziej uniwersalne modele w pastelowych kolorach i minimalnych zdobieniach.

Body i półśpioszki dla chłopca - rozmiar 56

Noworodek zwykle zaczyna od garderoby w rozmiarze 56. Wygodne bodziaki i półśpiochy to bardzo komfortowe i wymarzone rozwiązanie na początek. Plecy noworodka są zawsze zakryte, nic się nie przesuwa i odkrywa, a stopy dziecka utrzymane są w cieple. Komplety dostępne są w typowo chłopięcych kolorach.