Body dla niemowlaka z długim rękawem w rozmiarze 74 przypadają na około 4-6 miesiąc życia dziecka. Maluszki w tym wieku są bardzo ruchliwe, wszystkiego chcą dotknąć. Na dodatek, co chwilę zmieniają pozycję, a niektóre niemowlęta zaczynają nawet przygodę z raczkowaniem. Bodziaki to idealne ubranka na ten etap rozwoju bobasa bo są precyzyjnie dopasowane do sylwetki dziecka i nie krępują ruchów.

Wygodne ubranka na czas intensywnego rozwoju między 4 a 6 miesiącem życia niemowlaka

Ciuszki nie mają dziecku przeszkadzać. Muszą przede wszystkim zapewniać swobodę ruchów. Rozmiar 74 body, który przypadnie na 4-6 miesiąc życia niemowlęcia, doskonale wpisuje się w ten etap rozwoju szkraba. Długie rękawy są właściwej długości i nie są za ciasne. Wejście rękawka jest albo zakończone wygodnym ściągaczem, albo proste z możliwością podwinięcia. Na ramieniu ubranka są zatrzaski, które po rozpięciu tworzą szeroki otwór na głowę dziecka. To ciuszki na większą część roku.

Wspaniałe fasony body dla chłopca i dziewczynki

Body niemowlęce w wersji z długim rękawem w rozmiarze 74 nigdy nie są nudne i typowe. Fasony są tak różnorodne, że niełatwo dokonać wyboru. Bodokoszule rozmiar 74 dla chłopca przydadzą się na eleganckie wyjścia. Śliczne białe body dla dziewczynek zdobione kokardkami lub z doszytym kołnierzykiem także można bez trudu odnaleźć wśród rozmiaru 74. Genialne body ze śmiesznymi napisami po polsku zajmują sporą część półek z ubrankami z rozmiaru 74. Ilość modeli chłopięcych i dziewczęcych jest ogromna.