Body dla niemowląt z długim rękawem trafi do szafy niemowlaka prawdopodobnie między 6 a 9 miesiącem życia. W tym okresie rozwoju dziecka wiele się dzieje. Maluch intensywnie rośnie i staje się bardzo mobilny. Ciekawość świata pcha go do kolejnych etapów rozwojowych.

Czy body z długim rękawem przyda się tylko zimą?

Długi rękaw przyda się podczas chłodniejszych pór roku. W Polsce przez większość roku będzie nam towarzyszyła garderoba niemowlęca w wersji z długim rękawem. Dziecko w wieku około 6 do 9 miesiąca życia będzie potrzebowało przynajmniej kilka sztuk body w rozmiarze 80. Bodziaki zapewnią komfort termiczny i będą podstawą stroju maluszka.

Dlaczego niektóre modele body na roczek są w rozmiarze 80?

Dzieci rozwijają się w różnym tempie. Sześciomiesięczny bobas może nosić rozmiar 80 body równie dobrze jak roczne dziecko. Chcemy dać wybór rodzicom i dlatego przygotowaliśmy body roczkowe okazyjne nawet w rozmiarze 80. Fajnie jest wkroczyć w roczek w odpowiednim stroju.

Modele dla chłopca i dziewczynki

Rozmiar 80 body niesie ze sobą ogromny wybór ciuszków z długim rękawem. Niektóre modele są typowo chłopięce, na przykład bodokoszule lub ubranka z autami. Inne modele są przeznaczone dla dziewczynek - skąpane w różu, ze spódniczkami tiulowymi, kwiatowymi aplikacjami, albo w typowej stylistyce dla księżniczki. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla swojej córeczki i synka. Wymarzone body czeka gdzieś tu w SzipSzop na półkach z rozmiarem 80.